Manisa'nın Salihli ilçesindeki bir eğlence mekanında çalışan garson ile müşterilerin atışması sonucunda çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Gözden kaçırmayın

Survivor All Star'daki Kadına Şiddet İddiası İçin Emniyet ve RTUK Devreye Giriyor: Hani Kadın Beyanı Esastı? Survivor All Star'daki Kadına Şiddet İddiası İçin Emniyet ve RTUK Devreye Giriyor: Hani Kadın Beyanı Esastı?

Manisa Salihli'de gerçekleşen olayda edinilen bilgilere göre Sart Mahallesi'ndeki bir eğlence mekanında meydana çalışan 44 yaşındaki S.Ö. ile müşterilerden 37 yaşındaki Süleyman Çapa ile 38 yaşındaki A.G. arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.

bir eğlence mekanında bıçaklı kavga
Tartışmanın daha da büyümesiyle kavgaya dönüşen olayda S.Ö., müşteriler Çapa ve A.G.'yi bıçak ile yaraladı. Olayın emniyet  birimlerine intikal etmesiyle olay yerinde sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.
Yaralılardan Süleyman Çapa olay yerinde hayatını kaybederken diğer müşteri A.G. ise sağlık ekipleri tarafından Salihli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Manisa'da bir eğlence mekanında bıçaklı kavga
Öte yandan iki müşteriyi bıçaklayarak birinin ölümüne sebep olan S.Ö. gözaltına alınırken, yaralı A.G'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.