Gelen son dakika haberine göre Malatya'da bir bina henüz bilinmeyen neden çöktü. Olay yerine ulaşan Malatya Valisi binada 20 kişinin bulunduğunu tahmin ettiklerini aktardı.

Gözden kaçırmayın

Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi? Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi?

Üzücü haber Malatya'dan geldi. 

Gelen son dakika haberlerine göre Malatya Merkez'de bulunan ve 2 Katlı olduğu tahmin edilen bir bina henüz bilinmeye nedenle çöktü. 

Olay yerine kısa süre içinde kurtarma ve 112 sağlık personeli sevk edildi.Giriş katında dükkanların bulunduğu binanın çevresinde güvenlik önlemi alındı.Kısa süre içinde olay yerine ulaşan ekipler, ilk olarak enkaz altına kalan 9 kişiyi yaralı olarak kurtardı ve yaralılar yapılan ilk yardım sonrasında hastanelere kaldırıldı.

"Binada 20 kişinin olduğunu tahmin ediyoruz"

Öte yandan olay yerine gelen Malatya Valisi Aydın Baruş, "Enkazdan şu an için 8 kişi kurtarıldı ve sağlık durumlarında ciddi bir durum söz konusu değil. Binada 20 kişinin olduğunu tahmin ediyoruz" dedi.