Survivor All Star 2022'de Mert'in Sude'ye çiçek vermesi Nisa'yı çileden çıkarttı! Mert'in dışardaki sevgilisi Makbule Şakalakoğlu kimdir? Makbule Şakalakoğlu nereli? Makbule Şakalakoğlu kaç yaşında? Makbule Şakalakoğlu ne mezunu? Makbule Şakalakoğlu ile Mert Öcal sevgili mi? Makbule Şakalakoğlu sosyal medyası ne?

TV8'İN fenomen yarışması Survivor'da bu sene All Star 2022 yapıldı. Yarışmada bu sene en çok aşk üçgenleri konuşldu.

Aşk adasının reytingleri iyi gelince Acun Ilıcalı bunu devam ettirdi. Survivor All Star 2022'de bu sene aşk üçgenleri gündem olmaya devam ediyor.

Yarışmada bu sene Nisa, Sercan Yıldırım, Ogeday ve Barış Murat Yağcı hikayesi zaten gündemdeyken yeni bir aşk üçgeni daha çıktı!

13784438-728xauto

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Mert'in Sude'ye yanaşması Nisa'yı delirtmeye devam ediyor. Nisa'nı yakın arkadaşı Makbule Şakalakoğlu'nun dışarda Mert ile sevgili olması gündem oldu.

Mert Öcal ile Sude'nin sevgililer gününü kutlaması Nisa Bölükbaşı tarafından yine tepki aldı. Çünkü Nisa'nın yakın arkadaşı olan Makbule Şakalakoğlu'nuN Mert'in sevgilisi olduğu iddiası yer aldı. 

Peki kim bu Makbule Şakalakoğlu?

3346977_1993f937fad61f3fcb872dd8237290cb_640x640

Makbule Şakalakoğlu 1992 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokulda üç adım uzun atlama ve kısa mesafe koşuları yaptı. Lisede 4 sene basketbol oynadı.

makbule-Knx6_cover.jpg

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ebelik bölümünden mezun oldu. Üniversitede de kadın hentbol takımında ye aldı.

İstanbul'da ebeliğin yanı sıra fitness ve pilates yapıyor.

Survivor'a katıldığında evliydi.