Fox Tv'nin yeni dizisi Mahkum'da geçtiğimiz bölüm damga vuran Tarçın adam sosyal medyayı salladı! Mahkum tarçın adam olarak bilinen Ferda nerede sözü ile sosyal medyaya damga vuran oyuncu Yunus Emre Özcan kimdir? Emre Özcan nereli? Emre Özcan kaç yaşında? Emre Özcan hangi dizilerde oynadı?

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Fox Tv'nin Güney Kore'den uyarladığı Mahkum dizisi her bölüm seyirciyi ekrana kitlemeyi başarıyor. 

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova ve Seray Kaya'nın başrolünde yer aldığı Mahkum dizisi heyecanlı bölümleri ile Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor. 

Mahkum dizisine geçtiğimiz hafta dahil olan yeni oyuncu merak edildi. Tarçın Adam olarak sosyal medyay damga vuran oyuncunu adı merak edildi. Yaralı yüzü, tarçın yemesi ve Ferda nerede diye sözüyle sahne alan gizemli karakter kim hangi oyuncu araştırılmaya başlandı.

Mahkum dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümünde Barış'ın öldürdüğü Ferda’yı arayan gizemli adam ilginç karakteriyle çok sevildi.

Ferda'yı arayan ve Nazlı'yi kaçıran, Ferda nerede sözüyle damga vuran tarçın adam kimdir?

Gizemli karakterin Ferda’nın abisi olduğu düşünülüyor. Bu gizemli karakteri oyuncu Yunus Emre Özcan canlandırıyor.

Peki Emre Özcan kimdir? Emre Özcan nereli? Emre Özcan kaç yaşında? Emre Özcan hangi dizilerde oynadı? Emre Özcan evli mi?

EMRE ÖZCAN KİMDİR?

Uzun zamandır ekrandan uzak kalan Emre Özcan'ın tam adı Yunus Emre Özcan'dır.

21 Mayıs 1981 Sivas doğumludur.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur.

Laf Ebeleri, Zoraki Başkan, Hatırla Sevgili, 20 Dakika, Kızım ve Ben gibi yapımlarda yer almıştır.