Mahkum dizisinde Sasha Hayal Köseoğlu diziden çıkıyor mu? Yoksa Mahkum Büge Melike İpek Yalova mı diziden ayrılıyor? İşte cevabı!

Fox Tv'nin Perşembe akşamları reyting rekortmeni dizisi Mahkum son bölümüyle ağızları açık bıraktı!

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova, Seray Kaya, Hayal Köseoğlu ve Anıl İlter'in başrolünde yer aldığı Mahkum dizisi son bölümüyle yine gündem oldu. 

Güney Kore uyarlaması Mahkum dizisine bu bölüm de Ferda Nerde diyen Gizemli Tarçın Adam rolü ile Yunus Emre Özcan damga vurdu. Mahkum son bölümünde Barış seçim yapmak zorunda kaldı.

Mahkum dizisinin son bölümünde Sasha ve Büge gizemli Tarçın adamın eline düştü. Barış Yesari bir seçim yapmak zorunda bırakıldı. Sasha'yı mı yoksa Büge'yi mi kurtacak?

Bir diğer taraftan da Mücahit yangın çıkardı ve Fırat Savcı ve arkadaşlarını öldürmeye kalktı. Peki şimdi ne olacak? Orjinalinde ne oluyor?

Mahkum yeni bölümünde Sasha mı ölecek yoksa Büge mi? Sasha karakterine hayat veren Hayal Köseoğlu diziden çıkıyor mu?  Yoksa Büge karakterine hayat veren Melike İpek Yalova diziden ayrılacak mı?

Orjinal hikayeden sapan Mahkum'da yinede Büge'nin ölmeyeceği kesin. Şu an için Hayal Köseoğlu'nun diziden ayrılacağına dair bir bilgi bulunmuyor.