Fox Tv'nin reytinglerde zirvede yer alan Mahkum dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşanacak! Dizinin Cemre'si Seray Kaya diziden ayrılıyor! Seray Kaya diziden neden ayrılıyor?

Başrollerinde Onur Tuna, Melike İpek Yalova, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya'nın yer aldığı Mahkum dizisinden beklenmedik ayrılık! 

Günek Kore yapımı Innocent Defendant dizisinden uyarlanan Mahkum dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin Avukat Cemre'si diziden ayrılıyor!

Daha geçen hafta Onru Tuna ve Seray Kaya beraber dergi çekimi yapmış ve dizi partnerlerinde beğenilen uyumu yakalamıştı. Peki ama Seray Kaya'nın bu erken ayrılığının nedeni ne?

cemre5

Mahkum dizisinde Seray Kaya'nın canlandırıdğı Cemre karakterinin hikayesinin bitmesi üzerine diziden ayrılacağı öğrenildi. Ancak dizinin ne kadar orjinaline uygun gideceği merak edildi. Orjinal yapımı olan Innocent Defendant sadece 18 bölüm. Yani dizi orjinaline uygun giderek uzatılmazsa final yapmalı. Ancak dizinin bu reytinglerle uzatılacağı aşikar. Peki bu uzatılmada Seray Kaya neden yer almadı? 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Mahkum dizisi orjinaline uygun gittikten sonra mı uzatılacak yoksa hikaye uzatılarak mı işlenecek merak edildi. Gerçi dizinin orjinalini izleyenler Mahkum dizisinde karkaterlerin değiştirildiğini söyleyerek şikayet ediyor. Orjinal hikayede Barış Yesari karakteri oldukça antipatik ve saf kötü olarak yer aldığını söyleyenler Mahkum dizisinde bu karakterin oldukça sempatik hatta özünde iyi ve özendirici olduğunu iddia etti.