Fox Tv'nin bu sezon yeni başlayan ve reytingleri alt üste eden Mahkum dizisinde şok bir ayrılık yaşanacak! Dizinin hayranlarını üzen gelişmeler bir bir başlıyor! Mahkum'da sosyal medyaya damga vuran karakter diziden ayrılıyor.

Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova ve Seray Kaya'nın yer aldığı Kore yapımı innocent defendant adlı diziden uyarlanan Mahkum dizisinden kara haberler gelmeye başladı! Dizide yaprak dökümü başlıyor! İlk ayrılık haberi!

Güney Kora yapımı Innocent Defendant adlı diziden uyarlanan Mahkum reytingleri alt üst ederek tutmasıyla orjinal hikayeden ve verilen mesajdan uzatılma maksadıyla da saptı. Dizinin orjinalini izleyenler bu duruma "Verilmek istenen mesajdan bile uzaklaştınız" diyerek tepki göstersede Mahkum bu haliyle Türk izleyicisine tutundu. 

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Mahkum dizisine Yasak Elma dizisinin Halit'i Talat Bulut'un gireceği açıklanmıştı. Diziden şimdi de bir ayrılık haberi geldi! Mahkum dizisinde yaşanan ayrılık hayranları üzecek.

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği Mahkum dizisinde 12. bölümünde sürpriz bir ayrılık yaşanacak. Diziye yeni karakter Sinyor ile Talat Bulut girecekken bir de ayrılık haberi geldi. 

SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURMUŞTU!

Mahkum dizisinin sosyal medyaya damga vuran karakteri diziden ayrılıyor.

Mahkum dizisinde Kadir Şeker olayı işlenmiş ve sosyal medyada bu durum TT olmuştu. Dizide Kadir Şeker'i hatırlatan bir suç nedeniyle hapse giren Eren karkakteri diziden ayrılıyor.

Gürberk Polat'ın hayat verdiği karakterin senaryoda rolünün bitmesi nedeniyle ayrılacağı belirtildi. 

Genç oyuncu daha önce de Babil ve Kırmızı Kamyon dizileriyle ekrana gelmişti.