Fox Tv'nin Güney Kore yapımı Innocent Defendant dizisinden uyarladığı Mahkum'da neler olacak? Mahkum orjinalinde Savaş ölüyor mu? Seray Kaya sonrası bir ayrılık haberi daha geldi!

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Başrollerinde Onur Tuna, Seray Kaya, İsmail Hacıoğlu ve Melike İpek Yalova'nın yer aldığı Mahkum dizisi bomba bir sonla bitti.

Güney Kore yapımı İnnocent Defendant adlı diziden uyarlanan Mahkum son bölümünde olaylar ilginç bir hal aldı. Diziye dahil olan Sinyor neyin peşinde?

Mahkum dizisinde gelecek hafta yaşanacak ayrılıklar seyirciyi hüsrana uğratacak. Mahkum dizisinin ilerleyen bölümlerinde Cemre karakteri diziden çıkıyor. Avukat Cemre karakterine hayat veren Seray Kaya'nın diziden ayrılması hayranları bir hayli sinirlendirmiş ve neden sorusunu sordurttmuştu.

Mahkum dizisi orjinal hikayeden koparak uzatılma yoluna giderken Seray Kaya'nın diziden rolü bitti diyerek çıkarılması tepki görmüş ve anlaşılamamıştı.

FOFBK3BWUAwnklj

Mahkum dizisine bu hafta Sinyor karakteri ile Talat Bulut dahil olmuştu. Mahkum dizisi bu akşam yayınlanan bölümünde Sinyor karakteri hem Savcı Fırat'ı hem de Barış yani Savaş'ı vurarak şok etkisi yarattı.

Peki Savcı Fırat ve Barış Yesari ölecek mi?

FOFA1etXEAIqIk7

Seray Kaya'nın diziden ayrılması sonrası ayrılıklar devam mı edecek derken son bölümde Fırat ve Savaş'ın vurulması seyirciyi şoke etti. Neyseki diziden Fırat ve Savaş'ın çıkması gibi bir ihtimal bulunmuyor. Yani büyük bir gelişme olmazsa İsmail Hacıoğlu da Onur Tuna'da diziden ayrılmayacak tabi ki. Ancak Seray Kaya sonrası diziden ayrılıkların süreceği ve yeni isimlerin dahil olacağı öğrenildi.