FOX TV ekranlarında her hafta perşembe akşamı yayınlanan Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Mahkum dizisi yayınlandığı günden bu yana izleyicilerden yoğun ilgi görüyor. Oyuncu kadrosunda Seray Kaya ve Melike İpek Yalova gibi isimlerin de yer aldığı Mahkum dizisinin uyarlama olup olmadığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Mahkum dizisi uyarlama mı? mahkum dizisi orjinali adı ne? mahkum sonu nasıl bitiyor?

MAHKUM DİZİSİ UYARLAMA MI, ORİJİNAL ADI NE?

FOX TV ekranlarında yeni başlayan dizi Mahkum uyarlama dizidir. Orjinali Kore yapımı olan “Innocent Defendant” isimli dizidir. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi şu ana kadar orjinali ile birebir olarak ilerlemektedir. Mahkum dizisinin orijinali olan Kore yapımı  “Innocent Defendant” 18 bölüm sürmüştür.

mahkum-dizisi-uyarlama-mi-mahkum-orjinali-adi-ne-sonu-nasil-bitiyor-2

MAHKUM DİZİSİ KONUSU NE?

Başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Onur Tuna, Melike İpek Yalova, Seray Kaya ve Hayal Köseoğlu gibi isimlerin yer aldığı Mahkum dizisinde Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut ve Savaş Barış Yesari kardeşlerin hikayesi konu alınmaktadır. Genç bir kadının öldürülmesi sonrasında başlayan olaylar zincirinde katili yakalamak isteyen Savcı Fırat Bulut Bir anda Kendini cezaevinde hafızasını kaybetmiş şekilde bulur. Eşini ve çocuğunu öldürmekle suçlanan Fırat Bulut o gece neler yaşandığını bir türlü hatırlayamaz.

MAHKUM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

FOX TV'de perşembe akşamları ekrana gelen ve izleyicilerin de ilgisini çeken Mahkum dizisi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış.