Mahkum dizisinde Cemre ölecek mi? Mahkum dizisi orjinalinde Cemre'ye ne oluyor? Seray Kaya diziden ayrıldı mı? Seray Kaya diziden neden ayrıldı? Avukat neden ölüyor mu?

Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Hayal Köseoğlu, Melike İpek Yalova ve Seya Kaya'nın yer aldığı Mahkum dizisinde şok ölüm yaşandı!

Güney Kore yapımı innocent defendant adlı diziden uyarlanan Mahkum dizisinde Cemre karakteri ölüyor mu? Mahkum dizisi Cemre ölecek mi? Orjinal dizided Cemre'ye ne oluyor?

140420221626197664495

Seray Kaya diziden neden ayrıldı?

Mahkum dizisinde Cemre karakterine hayat veren Seray Kaya diziye ölerek veda etti. Cemre'nin ölümü ile Seray Kaya hayaranları diziye tepki gösteri.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Peki ama Cemre neden öldü?

s-f36ac04c71cc745a2c91e59ea95bf6cfb85586fb

Yapımdan yapılana açıklamaya göre Cemre karakterinin rolü bittiği için senaryodan çıkarıldı. Ancak dizi orjinal yapıma göre hareket etmediği için Cemre karakterinin rolünün neden uzatılmadığı merak konusu oldu.

seraykaya-hayalkoseoglu-1

Dizide Savcı Fırat ile avukat Cemre'nin yakınlaşması beklenirken Savcı ile Büge'nin yakınlaşması mı yapılacak merak ediliyor.

Orjinal hikayeden çok ayrı bir gidişat sergileyen Mahkum dizisinde Cemre karakterinin bu nedenle diziden neden çıkarıldığı merak konusu.