Başrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı Mahkum dizisi son bölümü ile reytingleri sallamış ve Camdaki Kız'ı tahtından indirmişti.

Güney Kore'den Innocent Defendant adlı diziden uyarlanan Mahkum dizisi Perşembe akşamlarının yeni dizisi olmayı başardı. Özellikle son bölümmü ile hem sosyal medyada hem de ekran reytinglerinden zirvede yer alarak Camdaki Kız'ı tahtından etti. 

Heycan ve merak dolu senaryosu ile oyuncuları ile izleyiciye kendini kabul ettiren Mahkum dizisi orjinaline uygun olarak son sürat devam ediyor ve karşılığını alıyor. Mahkum dizisinin son bölüm son sahnesi heyecanı hala sürerken yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Ancak bu akşam yayın akşında Mahkum Fox Tv'de yer almadı.

Peki Mahkum yeni bölüm ne zaman? Mahkum bu akşam neden yok? Fox Tv 6 Ocak 2022 Perşembe yayın akışı Mahkum bugün yayınlanmayacak mı?

Mahkum topki diğer diziler gibi yılbaşı arası nedeniyle bu hafa bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak. Mahkum'un yerine bu akşam Fox tv'de Naz Evi adlı film yayınlanacak. Ardından ise Mahkum eski bölüm yayınlanayacak.

Fox Tv yine aynı hatayı yapıyor. Yeni dizisisne tam tamına 2 hafta ara veren Fox bakalım Kanunsuz Topraklar'da yaşadığı hatayı yeniden yaşayacak mı? Diziyi unutturacak mı? Son bölümdeki heyecanla bu biraz zor görünse de Camdaki Kız'dan bir atak gelmesi durumunda riskli bir karar. 

Mahkum yeni bölümü 2 hafta aranın ardındann20 Ocak 2022 Perşembe günü  ekranlara gelecek.