Vakıfbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre maaşlarını kendi bankası üzerinden alan herkese vereceği nakit limitini artırdığını duyurdu. 120.000tl kimlik ile verecek

Vakıfbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre maaşlarını kendi bankası üzerinden alan herkese vereceği nakit limitini artırdığını duyurdu. 120.000tl kimlik ile verecek. İşte gelişmeler ve çok daha fazlası haberimizin devamında... Vakıfbank, yapmış olduğu son dakika açıklamasında emekli maaşı ile çalıştığı maaşını kendi bankasından alan vatandaşların artık para problemini yaşamayacağını ve istedikleri zaman kredi başvurusu işlemlerini yaparak Vakıfbank üzerinden nakit alacaklarını açıkladı. Uygun faiz oranları ile verilmekte olan ve maaşlara göre gelir belgesiz bir şekilde ödenecek bu kredilerden limitler 120 bin TL’ye kadar çıktı. Vakıfbank tarafından yapılan bu son dakika kredi kampanyası başvurusu işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşların 5 dakika içinde anında netice almaları ve bu kampanyalara katılım sağlamaları halinde 120 bin TL’ye varan hemen kredi onayı verecekler uygun biz oranları ile verilecek 120 bin TL'lik kredi açısından bankanın 24 ay vade seçeneği olacak şekilde kredi imkanından faydalanmak mümkündür.

VakıfBank'a, yapmış olduğu son dakika açıklamasında maaşlarının 2 katına kadar ayrıca emekli maaşlarını kendi bankasına getiren kişilere de kredi vereceğini söyledi. Emekli maaşlarını Vakıfbank üzerinden alınan malları durumunda emekli maaşlarına ek bir şekilde kredi kullanmak istiyorsanız eğer banka kredi notunu düşük olsa dahi 120 bin TL kredi alabileceğimizi söyledi.

Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

maasinizi-vakifbanktan-aliyorsaniz-kimlik-uzerinden-120000-tl-alabilirsiniz

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu işlemlerini yapacak olan kişilerin özellikle de banka şubelerinden, ATM’lerden ve müşteri hizmetlerinden başvuru işlemlerini yapmaları gerekir. Diğer taraftan bankanın internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmak suretiyle işlem yapmanız mümkündür. Hangi yerden başvuru işlemlerinizi yaparsanız yapın kredi kullanmak amacıyla Vakıfbank şubelerine gitmeniz gerekecek. 120 bin TL'ye varan bu krediler de banka 3 ay ertelemeli olacak şekilde 24 aylık vade seçeneği ile kredi kullandıracak. Eğer ki 36 aylık vade seçeneği ile kredi almayı istemeniz halinde Bankası ile 50.000 TL'ye varan kredi imkanı tanıyacak. İşlem gerçekleşecek olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde olduğu gibi kredi ödemelerinde de 3 aydan aya ödeme işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Sizlerde Vakıfbank tarafından sunulan bu eşsiz kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden derhal Vakıfbank şubesine gidebilir ya da mobil bankacılık sistemleri üzerinden kredi başvurusu işlemlerinizi yapabilirsiniz.