Maaşını bankaya taşıyan kişilere son dakika haberi geldi. İhtiyaç sahibi olan emeklilere emekli maaşı üzerinden 750 TL promosyon ödenecek... Emekli maaşı alan kişiler bankalar üzerinden yapacakları işlemlerde, uygun faiz oranları ile kredi ve promosyon ödemeleri alabilmektedirler. Emekli olan kişiler, emekli promosyonu olarak Vakıfbank üzerinden 750 TL alıyor. 

Vakıfbank Emekli Promosyonu 

Emekli olan kişiler emekli promosyonu veren bankaları sürekli araştırmaktadırlar. Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler, 750 TL'ye kadar bu banka üzerinden emekli promosyonu alabilmektedirler. 750 TL'ye kadar emekli maaşına promosyon almak için banka şartlarına uygun olmanız ve 3 yıl bu bankadan maaş taşıma işlemleri yapmanız gerekmektedir. 

Vakıfbank 2021 ve 2022 yılı için promosyon oranlarını duyurdu. Banka üzerinden 750 TL en yüksek limit emekli promosyonu alabileceksiniz. Emekli maaşınızı Vakıfbank'a taşıyarak hemen sizlerde emekli maaş üzerinden nakit alabilirsiniz. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşımak isteyen emekliler, en yakın Vakıfbank Şubesine müracaat edilebilir ayrıca Vakıfbank yurtiçi ATM cihazları, Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulaması ve E-Devlet aracılığıyla da yapabilirler.

maasini-bankaya-tasiyan-kisilere-750-tl-emekli-promosyonu-ucretsiz-odenecek

Maaşa Göre Ödeme Olacak

Emekli maaşı alan kişiler, aldıkları emekli maaşlarına göre bu banka üzerinden emekli promosyonu alabileceklerdir. 750 TL'ye kadar işlem yapmak isteyenler 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alması gerekmektedir. 2500 TL altında emekli maaşı alan kişiler ise 2021 ve 2022 yılında 625 TL emekli promosyonu alabileceklerdir. Söz konusu 3 (üç) yıllık süre içerisinde, gelir/aylık tutarlarında meydana gelecek yıllık artış dolayısıyla, gelir/aylık alanlara ilave promosyon ödemesi yapılmayacaktır.