Maaş kartı olanlar, banka kartı olanlar buraya! Hemen hesaplarınızı kontrol edin. Maaş kartı ve bankamatik kartı olan vatandaşlar hemen başvuru yapabilecek.

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında qnb Finansbank kişilerin kimlik numaraları üzerinden sorgulama yaparak 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu verecektir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar hızlı bir şekilde bankanın başlatmış olduğu bu Kredi kampanyasına katılarak kendi hesaplarına ödeme alabilir. Para ihtiyacı olan kişilerin her zaman ilk tercih ettiği bankaların başında gelen qnb Finansbank yapmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte oturduğunuz yerden sizlere başvuru yapma imkanı sağlamaktadır. Başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirerek bu banka üzerinden hemen sonuç alabilir onaylanan tutarı hafta sonu olsa bile banka hesabınızı olması durumunda kendi Finansbank hesabınıza yatırabilirsiniz.

Qnb Finansbank SMS ile başvuru nasıl yapılır? 

Qnb Finansbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını hızlı bir şekilde bankanın kredi servisi ile yapabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden 5030 numarasına t.c. kimlik numaranızı göndererek başvuru yapmanız yeterli olacaktır. 5030 numarasına göndermiş olduğunuz başvuru sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu verecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda qnb Finansbank sizlere 5030 numarası haricinde internet sitesi internet bankacılığı ve Banka ATM'si üzerinden de başvuru yapma imkanı sunmaktadır. 

ee43

Cep telefonunuz üzerinden atmış olduğunuz mesaj ile sms kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar banka şubelerine gitmeden işlem yapmak istiyorlarsa qnb mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredisini Kendi hesabına yatırabiliyor. 

Cep telefonunuz üzerinden sms ile başvuru yaptıktan sonra kredi onayı alırsanız banka 75 bin TL'ye kadar verecektim krediler de gelir belgesi istemeden banka şubelerinden sizin kredinize kullanmanıza olanak sağlamaktadır. 50.000 TL'ye kadar kullanacağınız krediler ve banka 36 ay vade 50.000 TL üzerindeki kredilerde ise banka 24 ay vadeli olarak işlem yapmaktadır.