Akaryakıt fiyatlarına sürekli gelen artışlara bir yenisi daha ekleniyor. Edinilen son bilgilere göre otogazın litresine salı gününden itibaren 25 kuruşluk zam kararı alındığı belirtildi.

Uluslararası piyasalarda görülen fiyat artışları ve aynı zamandan dolar kurundaki yükseliş, akaryakıt fiyatlarına da üst üste zam gelmesine neden oluyor. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'ndan (PÜİS) edinilen son bilgilere göre ise  bu kez de LPG oto gazın birim fiyatından bir fiyat artışı yaşanacak. 

Gözden kaçırmayın

Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi? Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi?

lpg zam

Yapılan açıklamaya göre, LPG'nin birim fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 25 kuruş zam yapılması bekleniyor. 25 kuruş zammın yapılması sonrası ise İstanbul'da 6,64'ten satılan LPG 6,89'a yükselmesi değerlendirilirken LPG'nin litresinin Ankara'da 6.92'den, İzmir'de ise 6,78'den satılacağı belirtiliyor.