Birçok ünlü yaratan dizi sonrasındaki seks kasetleri, tutuklanmalar, uyuşturucu tedavileri gibi olaylarla da manşetlerden düşmemişti. Dünya çapında başarı yakalayan ve izlenen bir dönemin en ünlü dizisi yayınlandığı zaman olan 1990'lardan beri bir şekilde gündeme gelmeye devam ediyor.

Türkiye’de Sahil Güvenlik adıyla gösterime giren dizi Baywatch 1989 / 2001 tarihleri arasında çeşitli dönemlerde ekrana gelmişti. Başta Pamela Anderson olmak üzere kadrosunda yer alan David Hasselhoff, Yasmine Bleeth, Jeremy Jackson, Brooke Burns, Nicole Eggert bu diziyle şöhrete kavuşan başlıca isimlerdendi. Tabi bu isimler dizi sonrası, aynı zamanda seks kasetleri, tutuklanmalar, uyuşturucu tedavileri gibi olaylarla anılan isimlerden de oldular.

baywatch-reboot

Dünya çapındaki ünlü dizi oynayan tüm oyuncuları şöhrete kavuşturmuş ancak gerçek hayatlarında hiçbirisini mutlu etmemiş dolayısı ile de “lanetli dizi” olarak dönem dönem medya da adlandırılmıştı.

Yaşamlarının çeşitli dönemlerinde adlarının karıştığı seks kasetleri, tutuklanmalar, uyuşturucu tedavileri gibi olaylarla manşetlere taşınan oyuncular, diziyi de sürekli gündemde tutmuştu.

Son olarak Sahil Güvenlik’i tekrar medyaya taşıyan olay ise bir uçakta çıkan olaylı görüntüler oldu. Patricia Cornwall, bir uçak seyahati sırasında 80 yaşında bir yolcuya maske takmadığı için saldırmış ve bu görüntüler haber olmuştu.

Quién es Patricia Cornwall, la actriz que abofeteó a un pasajero por no llevar cubrebocas?

Görüntüleri ilk olarak sosyal medyada yayılan Cornwall’ın Sahil Güvenlik dizisi oyuncularından biri olduğu hatırlanınca da tekrar dizi gündeme taşındı. Yaşanılan olay dizinin diğer oyuncularının yaşadıkları skandalları da hatırlatınca medya da tekrar dizi laneti olarak yorumlandı.

Patricia Cornwall, Tampa'dan Atlanta'ya giden bir uzakta maskesi olmayan 80 yaşındaki bir yolcuyla tartışmaya girmiş, olayın ardından FBI tarafından saldırı suçlamasıyla tutuklanmıştı.

https _blogs-images.forbes.com_scottmendelson_files_2017_05_bw-17484rc3-1200x675

Dolayısı ile Patricia Cornwall Baywatch sosyal medyada 'bu dizide oynayanın yüzü gülmüyor' dedirten son isim olmuş durumda.