La Casa De Papel beşinci sezonu ile bugünlerde Netflix’te  tekrardan yayınlanmaya başladı. Dizi hakkında ortaya atılan tarihler var bir iddia özellikle Türk izleyicileri çok heyecanlandırdı. La Casa De Papel ile merak edilen detaylar haberimizde.

Ortaya atılan iddialara göre ilk bölümünden bu zamana kadar büyük bir başarıyla devam eden La Casa De Papel dizisinin ana hikayesi bitti, ancak yapımcılar dizinin tüm dünyada gördüğü ilgiyi göz ardı etmediği için, proje devam edecek. La Casa De Papel Türkiye'de mi devam edecek?
Netflix en çok izlenen diziler, La Casa De Papel’den vazgeçmek istemiyor. Bundan dolayı, dizinin ana hikayesi artık  bittiğinden akıllardaki proje karakterler üzerinden giderek La Casa De Papel’den yeni yapım ortaya çıkarmak.

Bunun için resmi açıklaması dahi yapıldı. Bu açıklamada La Casa De Papel’den ortaya çıkarılacak yeni projenin ana karakteri Berlin olacak. Berlin’in hikayesini anlatacak yeni projenin bir kısmı ise İstanbul’da çekilecek.

La Casa De Papel oyuncularının Türk oyunculara sempati duyduğu biliniyor.  Bir süre önce La Casa De Papel  dizisinin oyuncuları Türk izleyicilere teşekkür etmek için kamera karşısına geçmişti. La Casa De Papel’in Berlin’i Pedro Alonso, Tokyo rolündeki Ursula Corbero ve Profesör’ü canlandıran Alvaro Morte, Türkiye’ye teşekkür videosu çekerek yayımladı.

Videoda, Tokyo’yu canlandıran Ursula Corbero konuşmasında “Aranızda yaşayan İstanbul karakterine selam olsun” demişti ve bu durum izleyicilerin ilgisini çekti. 

Akıllarda yer alan en önemli soru işareti bu iddianın gerçek olup olmadığı. Ve eğer  bu iddia gerçekse İstanbul’da çekilecek bölümlerde hangi Türk oyuncuların rol alacağı merak edilmeye başlandı.