Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm 2. Fragman Yayınlandı! Bulut'un Sürpriz Şantajı Karşısında Çaresiz Kalan Kuzey Şok Edecek Hangi Kararı Verecek?

Show TV'nin iddialı dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde yaşanacaklara dair önemli ipuçlarının yer aldığı fragmana göre izleyicileri çok sürprizli bir bölüm bekliyor. Yıldız sonunda Kuzey'i affedecek mi? Bulut saplantılı Yıldız aşkı için neleri yapmaya cesaret edecek? Bulut'un Kuzey'e kurduğu sürpriz tuzak ne? Bu soruların hepsi ve daha fazlası cumartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm ile yanıtını bulacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm 2. Fragman Yayınlandı! Bulut'un Sürpriz Şantajı Karşısında Çaresiz Kalan Kuzey Şok Edecek Hangi Kararı Verecek?
08 Ekim 2020 - 21:00 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:28

Show TV'nin cumartesi akşamlarına anbargo koyan başarılı dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanına göre izleyicileri oldukça sürpriz olaylar bekliyor. Heyecanın tavan yapacağı yeni bölümde çok sayıda sürpriz gelişme yaşanacak. Büyük bir heyecanla yeni bölümü merak eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk tutkunları 35. bölümde neler olacağını öğrenmek istiyorlar.KUZEY YILDIZI 35. BÖLÜMDE NELER OLACAK?Kendisini Yıldız'a bir türlü affettiremeyen Kuzey son çare olarak sevdiği kadını kaçırıp kendileri için anlamlı olan bir mekana getirmekte bulur. Kaçırılırken bayıltılan Yıldız gözlerini açtığında karşısında Kuzey'i görünce deliye döner. Oldukça öfkelenen Yıldız sık sık yaptığı gibi Kuzey'e bir tokat atar. Ancak Kuzey'in Yıldız'dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Kuzey kendisini Yıldız'a affettirebilecek midir? 

KUZEY VE YILDIZ AŞKI BİTECEK Mİ?

Yıldız'a saplantılı bir şekilde aşık olan Bulut bunu Kuzey'e açık açık söylemeye Yıldız'ın yanında ise ona dostu gibi davranmaya devam etmektedir. Ancak yeni bölümle bu cephede işler karışacaktır. Kuzey sonunda dayanamaz ve Bulut'u döver. Yediği dayaktan sonra Bulut artık yeni birşeyler yapmak zorunda olduğunu düşünür. Bulut'un yeni planı ne olacaktır? Bu plan Kuzey'e ne gibi büyük bir darbe indirecektir. Kuzey yoksa Bulut'a boyun eğmek zorunda mı kalacaktır?
BULUT'UN KUZEY'E İNDİRECEĞİ SÜRPRİZ DARBE NE?

Kuzey'in kızlarının başı ise büyük bir beladadır. 3 kız da bir şekilde kaçırılır. Peki Kuzey'in kızlarını kim kaçırmıştır? Bu kaçırılma olayında Bulut'un parmağı var mıdır? Yoksa Bulut Kuzey'e bir seçim hakkı mı sunacaktır? Kızları ile Yıldız arasında kalacak olan Kuzey'in bu zor seçimi ne olacaktır? Kuzey sevdalı olduğu Yıldız'dan ilelebet vaz mı geçecektir?


YORUMLAR

  • 0 Yorum