Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölümde Neler Oldu?

Show TV'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 33. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Yıldız'ın yirmi yıldır kanayan yarası yaşadığı ihanetle kapanmaz bir hale dönüştü. Yıldız'ın yaşadıklarını büyük bir üzüntüyle takip eden dizi hayranları 34. yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyorlar. Kuzey Yıldızı 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27 Eylül 2020 - 11:31 - Güncelleme: 27 Eylül 2020 - 11:38

Show TV'de dün akşam Kuzey Yıldızı İlk Aşk fırtınası esti. Dizi hayranlarının ekrana kilitlenmesine sebep olan heyecanlı olaylar ilgiyle takip edildi. Yıldızın ihanet duygusunu yaşamasına izleyiciler oldukça üzülürken yeni bölüm fragmanını da merak etmeye başladılar.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 33. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız'ın 20 yıldır yaşadığı aşk acısı çok daha katmerli bir hale dönüştü. Kuzey'i yıllar önce Şule'ye kaptıran Yıldız yıllar sonra yine aynı acı son ile karşılaştı. İhaneti gören Yıldız, Kuzey'in Şule ile birlikte olduğu görüntüler ile çileden çıktı. Ancak bu defa karşısında af dileyen ve kendisini affetmesi için her şeyi yapmaya göze almış bir Kuzey vardır. Masumiyetini ispat etmek isteyen Kuzey'in bu defa işi çok zordur. Yıldız sevdiği adama inanmak istese de 20 yıl önce yaşadığı ihanetin yeniden olabileceği gerçeği ile yüzleşir. Bu nedenle Kuzey'e asla güvenmeyen Yıldız bir dönüm noktasına gelmiş ve Kuzey'den vazgeçmek üzeredir.

Yıldız'ın yaralanmış kalbini Bulut iyileştirmek ister. Ancak bu o kadar da kolay değildir. Bulut büyük bir tutkuyla Yıldız'a bağlı olsa da onun kalbinde ya Kuzey vardır ya da Kuzey'in bıraktığı boşluk. Yıldız ne yaparsa yapın Bulut'a gönlünü vermeyecektir. Bulut ise bunu elde edebilmek için elinden geleni yapacaktır.

Öte yandan Kuzey tüm vaktini Yıldız'ın güvenini yeniden kazanmak için harcamaktadır. Ancak Bulut tehlikesi hiç o kadar küçümsenecek bir şey değildir. Bu nedenle başına olmadık işler gelir. Ancak bunun sorumlusunun Bulut olduğunu henüz bilmemektedir. Bu durum Kuzey ile Yıldız'ı yakınlaştıracak mı yoksa ilelebet olacak bir ayrılığın kapısını mı aralayacak?

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 33 bölümü büyük bir heyecanla izlenirken dizinin hayranları şimdi yeni bölüm fragmanını aynı heyecanla bekliyorlar. Show TV Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölüm fragmanını yayınladı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. bölüm fragmanını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.KUZEY YILDIZI İLK AŞK OYUNCULARI KİMLERDİR?

Show TV'nin iddialı dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yapımcılığını Süreç Film üstlenmiştir. Ersoy Güler tarafından yönetilen dizide Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soyaslan, Uğur Demirpehlivan, Ferda kaynar, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş, Gizem Güneş, Özgün karaman, Merve Şen, Ecem Çalhan, Burak Can gibi oyuncular oynamaktadırlar.


YORUMLAR

  • 0 Yorum