Ekonomi

Kuyrukların Arkası Görünmüyor! PTT Önlerindeki Kuyruk 18 Yaş Üzerinde Olanlara 34000 TL Nakit Kampanyası Olduğu Öğrenildi

Ptt üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan 18 yaş üzerindeki tüm bireysel müşterileri 34000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, sizlerde ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak alabileceksiniz.

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için aynı gün içinde destek ödemeleri verilecek ve onaylanan kredilerde de hesaplara ödemeler, aynı gün içinde yapılacaktır.

Ptt kredi başvurusu

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız sizler de 34000 TL kredi için en yakın PTT şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onaylanan kredimiz ne kadar olduğuna, Aktif Bank üzerinden yapılacak olan başvuru sonrasında görebilirsiniz. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılmaktadır. Ptt, ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda da en yakın şubelere giderek işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ptt üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 30 50 numarasına mesaj atın. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler, PTT üzerinden yapmış oldukları bu başvurular ile birlikte kredilerini hesaplarına yatırmaktadırlar. Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler, onay almaları durumunda PTT şubelerine giderek kredi kullanabiliyor.