Bankalar son dönemlerde ciddi bir müşteri yarışı içerisine girdiler. Herkes müşteri çekebilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bonus kampanyaları,  ödeme kolaylıkları, düşük faizler genellikle vatandaşın alışık olduğu kampanyalar arasında yer alıyor ancak son zamanlarda Kuveyt Türk her vatandaşı şaşırtacak yeni bir açıklamada bulundu.  

Kuveyt Türk tarafından hazırlanan Sağlam Kart kampanyası ile birlikte müşteri akışını hızlandırmak için altın verileceği ve bunun karşılığında herhangi bir şey istenmediği belirtildi.

KUVEYT TÜRK SAĞLAM KART BAŞVURUSUNUN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI!

Kuveyt Türk tarafından hazırlanan Sağlam Kart kampanyası ile birlikte başvuran herkes altın alabilecek. Özellikle kart başvuruları sırasında en can sıkıcı durum kart ücreti ve kart aidatı gibi masraflar olarak ifade ediliyordu. Bununla birlikte Sağlam Kart çeşitli masrafların ortadan kaldırılmasına da zemin hazırlayacak.

Eğitim ve sağlık gibi sektörlerde harcama yapacak olan vatandaş için Sağlam Kart ile birlikte herhangi bir harcama yapmadan vade farkı ödemeden altın kazanmaları için kampanya hazırladı. Kampanyanın detaylarına göre her ay ekstre döneminde 200 lira ve üzerinde alışveriş yapan ve bunu 1 sene boyunca gerçekleştiren kart kullanıcısına her yılın ardından 50 lira değerinde altın veriliyor.

ALTIN PUAN KAMPANYASI İLE NE YAPILIR?

kuveyt-türk-kart

Sağlam Kart başvurularının gerçekleştirilmesi için banka şubelerine başvurmak ya da mobil bankacılık işlemleri üzerinden gerekli adımları atmak gerekmektedir. Banka müşterinin bol bol ve düzenli olarak yaptığı alışverişleri ödüllendirmeye devam ediyor.

Altın puanlar sürekli olarak hesabınızda birikiyor ve ardından 10 liranın üzerine çıkması halinde de hesaplara yüklenerek anında paraya dönüştürülebiliyor. Bir sene boyunca düzenli olarak alışveriş ve harcama yapan vatandaşlar için geçerli olacak olan bu kampanyadan faydalanmak için daha önce bankalarla çalışan kişilerin olumsuz bir ödeme planı çizmemiş olmaları gerekiyor.