Kuruluş Osman Yeni Sezon Tanıtımda Dikkat Çeken Ayrıntı! Ertuğrul Bey'i Hangi Oyuncu Oynayacak?

Kuruluş Osman dizisi yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Yeni sezon tanıtımının ardından diziye katılan yeni isimlerin hangi rollere hayat verecekleri merak edilmeye başlandı. Bilindiği gibi geçtiğimiz sezon dizide konu gereği Ertuğrul Bey, Konya'ya gitmiş ve dizide hiç yer almamıştı. Kuruluş Osman'da Ertuğrul Bey'i kim oynayacak?

Kuruluş Osman Yeni Sezon Tanıtımda Dikkat Çeken Ayrıntı! Ertuğrul Bey'i Hangi Oyuncu Oynayacak?
24 Eylül 2020 - 15:31 - Güncelleme: 24 Eylül 2020 - 15:52

Türkiye'nin fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un devamı olan Kuruluş Osman'ın yeni sezon tanıtımı ATV tarafından yayınlandı. Yeni sezonda diziye çok sayıda usta oyuncunın katıldığı tanıtımda görüldü. Bu gelişme üzerine Kuruluş osman hayranları Ertuğrul bey'in diziye dönüp dönmeyeceğini ve eğer dönerse bu karakteri kimin oynayacağını merak etmeye başladılar.

KURULUŞ OSMAN'A ENGİN ALTAN DÜZYATAN DÖNECEK Mİ?

Diriliş Ertuğrul serisinde Ertuğrul Bey'i ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan canlandırmış ve bu rolle milyonların gönlünü fethetmişti. Geçtiğimiz sezon başlayan Kuruluş Osman dizisinde ise Ertuğrul Bey'in adı çokça geçmesine rağmen hiç görünmedi. Senaryo gereği Konya'ya gönderilen Ertuğrul Bey'i Engin Altan Düzyatan'ın canlandırmayacağı artık kesinleşti. Zira yapım ekibi Kuruluş Osman'ın başrollerine zarar verebileceği için ünlü oyuncunun diziye katılmasını uygun görmediler.

ERTUĞRUL BEY'İ KİM CANLANDIRACAK?

Ertuğrul Bey'i kimin canlandıracağı ise merak konusu olmaya devam ediyor. Kuruluş Osman'ın yeni sezon kadrosuna çok sayıda ünlü oyuncu katıldı. Yapım ekibinin verdiği bilgilere göre yeni sezonda oyncu kadrosuna Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Erkan Avcı, Seçkin Özdemir, Kanbolat Görkem Arslan, Ahmet Yenilmez, Emin Gürsoy, Umut Karadağ, Bahtiyar Engin ve Seray Kaya dahil oldu.

CÜNEYT ARKIN KURULUŞ OSMAN'DA HANGİ ROLÜ OYNAYACAK?

Ertuğrul Bey'i yeni sezonda hangi oyuncunun canlandıracağı konusunda yapılan spekülasyonlarda iki isim ön plana çıktı. Bunlardan ilki Türk sinemasının dev ismi Cüneyt Arkın oldu. Ertuğrul Bey'in yaşlılık dönemini canlandırmak için bu rola yakıştırılsa da Cüneyt Arkın'ın daha birleştirici bir kararteri canlandıracağı ve Aksaçlıların lideri olarak Kuruluş Osman'da yer alacağı bildirildi. Hem de Cüneyt Arkın'ın sağlık durumuna uygun olarak fazla bir rol süresinin olmaması nedeniyle Aksaçlıların lideri olmasına karar verildi.

Son iddialara göre Ertuğrul Bey'i yine Türk sinemasının önemli isimlerinden birisi olan Tamer Yiğit canlandıracak. Dizinin ilk bölümüne Aksaçlılar ile girmesi beklenen Ertuğrul Bey'in bu sahnenin ardından obaya yeniden yerleşmesi ve Kayıların idaresini bir süre daha sürdürüp beyliği Osman Bey'e bırakması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum