ATV Kuruluş Osman bu hafta var mı yok mu? ATV 5 Ocak 2022 Çarşamba yayın akışında kuruluş Osman dizisi yer almıyor. Bu akşam kuruluş Osman yerine Beşiktaş Antalyaspor Süper Kupa maçı ekranda olacak. Peki Kuruluş Osman bu hafta neden yok? Kuruluş Osman 5 Ocak 2022 bugün neden yok? Kuruluş Osman hangi gün oynuyor? ATV 5 Ocak 2022 yayın akışı ve detaylar haberimizde…

KURULUŞ OSMAN BU HAFTA VAR MI, YOK MU? NEDEN YOK?

ATV ekranlarında senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın Kaleme aldığı yönetmen koltuğunda ise metin Günay'ın oturduğu Kuruluş Osman dizisi bu hafta ekrana gelmiyor. Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı dizi bu hafta yılbaşı arası nedeniyle ekranlarda olmayacak. Televizyon kanallarının ve dizilerin reklam anlaşmaları nedeni ile yılbaşı haftalarında diziler ara veriyor. Fakat bu hafta Süper Kupa finali de ATV ekranlarında yayınlanacak. Yani kuruluş Osman 5 Ocak 2022 Çarşamba yeni bölüm ekranda olmayacak. ATV’de bu akşam kuruluş Osman dizisi yerine Beşiktaş Antalyaspor Süper Kupa finali izleyici ile buluşacak.

kurulus-osman-bu-hafta-var-mi-kurulus-osman-5-ocak-bugun-neden-yok-atv-5-ocak-2022-yayin-akisi-2

ATV 5 OCAK 2022 YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane

16:20 Esra Erol'da

19:45 Süper Kupa'ya Doğru

20:45 Beşiktaş - Antalyaspor Süper Kupa Finali

22:50 Kupa Töreni

KURULUŞ OSMAN HANGİ GÜN OYNUYOR, NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman dizisi her hafta çarşamba akşamları ATV ekranlarında yayınlanıyor. Bu hafta Kuruluş Osman dizisi yılbaşı dolayısıyla ara verecek ancak önümüzdeki çarşamba akşamı ATV ekranlarında yeniden izleyici karşısına çıkacak.