Kuruluş Osman Bu Akşam Yayınlanacak Mı? Kuruluş Osman Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

ATV'nin büyük bir merakla beklenen dizisi Kuruluş Osman'ın yeni sezona ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Bu akşam Kuruluş Osman yeni bölümü yayınlanacak mı? Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

30 Eylül 2020 - 19:29

ATV'nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kuruluş Osman'ın ne zaman yayınlanacağına dair büyük bir merak oluştu. Başarılı dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak. Bu akşam Kuruluş Osman var mı? Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

Yeni sezona çok ses getiren oyuncu transferleri ile Kuruluş Osman'ın ilk bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Türk sinemasının dev isimleri Cüneyt Arkın ve Tamer Yiğit'in de oyuncu kadrosuna katıldığı Kuruluş Osman dizisinin hayranları büyük bir sabırsızlıkla beklemeye başladılar.

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?Her Çarşamba akşamı ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan Kuruluş Osman bu akşam yayınlanmayacak. Kuruluş Osman yeni sezon için ATV'den şu ana kadar herhangi bir açıklama yapınlanmadı. Dizinin tanıtımları ve fragmanı yayınlanmış olsa da Kuruluş osman'ın ne zaman başlayacağı belli olmadı.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz sezonun finalinde Kuruluş Osman'da obaya yapılan hain baskın birlik ve beraberlik içinde savuşturulmuş ve Moğul komutan öldürülmüştü. Osman Bey Kulucahisar Kalesi'ni almayı kafasına koymuş ve bunun gerçekleştirip Sofia'nın canını almıştı. Kuruluş Osman'da bu sezon bambaşka hikayeler büyük bir heyecanla anlatılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum