Kuruluş Osman 29. Bölüm 2. Fragman Yayınlandı! Kayı Obası Baskına Uğrayıp Herkes Kılıçtan Mı Geçirilecek?

ATV'nin beğeniyle takip edilen dizilerinden olan Kuruluş Osman'ın 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gelecek bölümde meydana gelecek olaylara dair önemli bilgilerin yer aldığı fragmana göre 29. bölümde Kuruluş Osman dizisinde çok büyük sürprizler yaşanacak. Kuruluş Osman 29. bölümde neler olacak?

13 Ekim 2020 - 23:00

ATV'de yayınlanan ve büyük bir ilgiyle takip edilen dizilerin başında gelen Kuruluş Osman'ın 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüme dair büyük ipuçlarının verildiği fragmana göre izleyicileri yine büyük sürprizler bekliyor. Ertuğrul Bey obaya döner dönemz büyük sorunlarla karşılaşmasının ardından hangi sürpriz kararları alacak? Osman Bey içerisine düştüğü tuzaktan kurtulabilecek mi? KURULUŞ OSMAN 29. BÖLÜMDE NELER OLACAK?Uzun bir aradan sonra obaya dönen Ertuğrul Bey çok büyük problemleri kucağında bulur. Kayı obasına dair büyük planlar vardır. Bu kötü planların arkasında Bizans kadar Türk obaları da bulunur? Kayı obası büyük bir baskına mı uğrayacak? Kayı obasına kim saldıracak? Aya Nikola Ertuğrul Bey'in kaşısına neden çıkacak? Aya Nikola, Ertuğrul bey'den ne isteyecek?OSMAN BEY TUZAKTAN NASIL KURTULACAK?

Babası tarafından çağırıldığı yalanı ile tuzağa çekilen Osman Bey beklendiği yere gittiğinde ne ile karşılacak? Osman Bey için hangi hain tuzak kuruldu? Tek başına giden ve yanında sadeece bir kişi olan Osman Bey canını nasıl kurtaracak? Osman Bey bu tuzak sonrasında kime can borçlu olacak? Ertuğrul Bey aslında tuzağın kendisine değil Kayı obasına kurulduğunu anladığında ne yapacak?

KAYI OBASI BASKINA UĞRAYACAK?

Kayı Obası'na hangi Türk obası baskın yapacak? Osman Bey'i obadan çıkaranlar obadaki herkesi kılıçtan mı geçirecek? Kayı Obası baskını önlenebilecek mi? Kayı Obası'nın felaketini son anda yetişen Osman Bey mi kurtaracak? Osman Bey'in bu hareketi ona hangi kapıyı sonuna kadar açacak? Osman Bey babasından beyliği devralacak mı?
KURULUŞ OSMAN 29. BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI!

ATV'nin yüksek reytingli dizisi Kuruluş Osman'ın 29. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında gelecek bölümde yaşanacaklar ile alakalı çok önemli bilgiler veriliyor. Kuruluş Osman izleyicilerini hangi büyük sürpriz olaylar bekliyor?

YORUMLAR

  • 0 Yorum