Kuruluş Osman 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ertuğrul Bey'i Oynayacak Oyuncu Kesinleşti!

ATV'de yayınlanan reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman'ın yeni sezonu için geri sayım başladı. Daha önce yeni sezon tanıtımı yayınlanan dizinin şimdi de 2. sezon 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman yeni sezona çok büyük bir sürprizle başlıyor. Merakla beklenen Ertuğrul Bey sonunda obaya geri dönüyor. Kuruluş Osman 2. sezon 1. bölüm ne zaman yayınlanacak?

26 Eylül 2020 - 21:00

Türkiye'de reytingleri alt üst eden Diriliş Ertuğrul'un devamı olan Kuruluş Osman'da yeni sezon heyecanı yaşanmaya başlandı. Yeni sezonda kadrosunu Cüneyt Arkın ve Tamer Yiğit gibi dev isimlerle güçlendiren Kuruluş Osman'ın ikinci sezonunda ilk bölüm büyük sürprizlerle başlayacak. Daha önce yeni sezon tanıtımı yayınlanan Kuruluş Osman'ın şimdi de 2 sezon 1. bölüm fragmanı yayınlandı.

ERTUĞRUL BEY'İ OYNAYACAK OYUNCU KESİNLEŞTİ!

Merakla beklenen Kuruluş Osman'da yeni sezon sürprizleri belli olmaya devam ediyor. Yayınlanan ilk bölüm fragmanına göre Ertuğrul Bey bir sezonluk aradan sonra Kayı obasına geri dönüyor. Ertuğrul Bey'in obaya dönüşü büyük bir sevinçle karşılanırken Kuruluş Osman'da Ertuğrul Bey rolünü oynayacak oyuncu da netleşti. Usta oyuncu Tamer Yiğit Kuruluş Osman'da Ertuğrul Bey'i canlandıracak. Engin Altan Düzyatan'ın canlandırdığı Ertuğrul Bey Türkiye'de ve dünyada çok büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Tamer Yiğit'in canlandıracağı Ertuğrul Bey'in ise savaşçı özelliğinden ziyade bilge yönünü ortaya çıkarması bekleniyor.CÜNEYT ARKIN AKSAÇLILARIN LİDERİ OLDU

Kuruluş Osman'ın bir diğer sürprizi ise Cüneyt Arkın oldu. Cüneyt Arkın'ın dizide Aksaçlıların liderini canlandıracağı kesinleşti. Yeni bölüm fragmanına göre Cüneyt Arkın'ın canlandırdığı Aksaçlıların lideri Osman Bey'e nasihatlerde bulunuyor.

KURULUŞ OSMAN 2. SEZON 1. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK

Yeni bölüm fragmanı ile büyük bir heyecan yaratan Kuruluş Osman'ın ne zaman yayınlanacağı ise şimdilik belli olmadı. Ancak kulislerden sızan bilgilere göre Kuruluş Osman 2. sezon 1. bölüm 14 Ekim 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'da ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum