Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün yapılacak toplantı ile Kurban Bayram tatili kaç gün olacak? sorusu cevap bulacak. 

KURBAN BAYRAM TATİLİ KARARI

Uzun süredir ailelerinden uzakta bayram geçiren vatandaşlar Kurban Bayram tatilinin 15 Temmuz sonrasına gelmesinden dolayı 15 Temmuz resmi tatilinin de içine alarak uzun bir tatil yapmayı hayal ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün 15.00'de yapılacak toplantı sonrasında bu sorunun cevabı belli olaacak.

KURBAN BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

Koronavirüs ile mücadelenin ana madde olarak değerlendirileceği toplantıda Kurban Bayram tatil kararı da netleşmiş olacak. Kurban bayram tatili 9 gün mü olacak? Kurban bayram tatili 11 gün mü olacak? bugün kesinleşecek.

erdogan-iha1_16_9_1589993153

KARAR SONRA PLANLAR NETLEŞECEK

20 Temmuz Salı günü başlayıp 24 Temmuz Cuma gününe kadar sürecek Kurban Bayramı tatilinin 15 Temmuz tarihinden itibaren başlamasını isteyen vatandaşlar bu süreçte yasakların kalkması ile turizm bölgelerine gitmeyi hedefliyor. Kurban bayram tatili kararına odaklanan vatandaşlar bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak toplantıdan çıkan karara göre planlarını kararlaştıracak.