Fırat Tanış Kulüp dizisindeki Çelebi performansı ile yine hayran bıraktı. Her rolün adamı olan Fırat Tanış oyunculuğu ile bu artık üst düzey bir şey dedirtti!

Netflix yapımı Kulübü hiç şüphesiz geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan yapımı oldu. Kulüp dizisi konusu, makyaj ve kostümü ve oyuncukları ile övgüleri toplamaya devam ediyor.

Kulüp dizisinde gözler Salih Bademci'de olsa da Fırat Tanış ikinci sezonda nihayet seyircinin farkındalığını kazanabildi. 

Geniş Aile dizisinde Koyu Bilal ile komedide efsane bir karakter yaratan Fırat Tanış şimdilerde de Aziz dizisinde Fransız delege rolü ile hayranlık yaratıyor. Birbirlerinden bu kadar farklı karkaterlere bu kadar özenle hayat veren Fırat Tanış büyük övgüleri hak ediyor. 

ad52c22ffdee38ab6f9b6ba255001cda-840

Fırat Tanış şimdilerde de Kulüp dizisindeki Çelebi karkateri ile yeniden gündeme geldi. Her rolüne üst düzey bir oyunculuk, büyük emek ve özen veren Fırat Tanış yabancı izleyicilerin de dikkatini çekmiş durumda. Dijital dünyanın artık belirleyici olduğu günümüzde yurt dışına açılmalarda artık tek tık kadar kolay.

Tweet atarak, resim çekerek kendinizi konunun uzmanı gibi bir profilmiş gibi dahi tanıtıp adınızı duyurabilmek artık çok basit.

Ancak bir hikayenin başrolü olmadan bunu yapmak hala gerçek bir başarı. Onu da Fırat Tanış başarımışa benziyor.