Maske Kimsin Sen yarışmasında yarışan Kubilay Aka ile Aslı Bekiroğlu'nun finalde çıkışta beraber yürüdüğü anlar Bekiroğlu'nun sevgilisi Telkıvıran'ı kıskançlık krizine soktu.

Fox Tv'de yayınlanan ve ekranlarda alışık olmadığımız kalitede ve güzellikte olan Maske Kimsin Sen programı final yapmıştı. 

Erken finalde tüm yarışmacılar maskelerini açmıştı. En sevilen maskelerden biri olan sempatik hareketli Ördek kostümünün altından başarılı oyuncu Aslı Bekiroğlu çıkmıştı. Karizmasıyla hayran bırakan Kuzgun maskesinin altından ise yakışıklı oyuncu Kubilay Aka çıkmıştı.

Program çıkışında Doğu Demirkol Instagram hesabından önde Burcu Özberk ile Alican Yücesoy arkada da Kubilay Aka ile Aslı Bekiroğlu'nun yürüdüğü anları paylaşmıştı. Bu görüntülerde Bekiroğlu'nun sevgilisi Çağrı Telkıvıran adeta bahane üretti ve sevgilisinden ayrıldı.

İddialara göre Aslı Bekiroğlu aynı yarışmada yer alan Kubilay Aka ile program çıkışı beraber yürdüğünü gören Çağrı Telkıvıran kıskançlık krizine girdi ve Aslı Bekiroğlu ile olan tüm fotoğrafları sildi ve takipten çıktı.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Görüntülerde Bekiroğlu'nun Aka'nın koluna girerek yürüyor de Burcu Özberk ile yarışmanın jürisi Alican Yücesoy'un beraber yürüyordu. 

Bu ayrılık nedeni sosyal medyada Çağrı Telkıvıran ayrılmak için bahane arıyordu sanırım eğer neden bu görüntülerse yorumları yapıldı. Sosyal medyada "Aslı gibi bir kız bırakılır mı ya? Programın neşesiydi" yorumlarının yanı sıra "Kubilay Aka'nın çapıkınlığı meşhur o yüzden kıskanmıştır" yorumları da yapıldı.