Magazin

Kuaförüm Sensin kim kazandı? Kuaförüm Sensin puan durumu 13 Eylül Cuma Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün haftanın final heyecanı yaşanıyor. İzleyicilerin bütün hafta boyunca beklediği final bugün yayınlanıyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında yarışmaya yeni katılan Bilal ve Buse, Berk ve Merve, Hayat ve Özlem ile Sıla ve Mira arasında hafta boyunca yaşanan yarışma heyecanıyla bugün yarışmada bir takım birinciliği kazanacak.

KUAFÖRÜM SENSİN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Nefeslerini tutarak yarışmayı izleyen seyirciler merakla Bilal ve Buse, Berk ve Merve, Hayat ve Özlem ile Sıla ve Mira arasında yaşanan yarışmada birincinin kim olduğunu merak etmeye başladı. Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin kim kazandı? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin kim kazandı?

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLACAK?

Haftanın finalinden bir gün önce yayınlanan bölümde Kuaförüm Sensin’de gün birincisi 21 puan alan Bilal ve Buse olurken, 20 puan alan Berk ve Merve 2. oldu. Hayat ve Özlem 16 puan alarak 3. olurken, 8 puan alan Sıla ve Mira ise sonuncu oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

12 Eylül’de yayınlanan bölümde Bilal ve Buse, Berk ve Merve, Hayat ve Özlem ile Sıla ve Mira’nın adlıkları bütün puanlar da belli oldu. Bugün yayınlanan bölümde de alınacak puanlamalarla kimin birinci geleceği belli olacak. Bu hafta final gününe kadar Sıla ve Mira 52 puan alarak son sırada yer alırken Berk ve Merve 55  puanla 3. sırada, Bilal ve Buse 74 puanla 2., Hayat ve Özlem 75 puanla birinci olarak bugün yarışmaya başlayacaklar. Kimin birinci olacağı ise bugün yayınlanan bölümden sonra belli olacak.

Haftanın birincisi yarışmaya yeni katılan Bilal ve Buse olurken elenen isimler Berk ve Merve oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı