Magazin

Kuaförüm Sensin günün birincisi kim oldu? 16 Eylül Kuaförüm Sensin puan durumu!

Kuaförüm Sensin yarışmasında geçtiğimiz haftaya Bilal ve Buse programa yeni katılmalarıyla birlikte adeta damga vurdu. Yarışmacılardan ve jüri koltuğunda oturan Adnan Serter, Ayşegül Kartal ve Muammer Ketenci’den yüksek puan alarak herkesin dikkatini çekti.

KUAFÖRÜM SENSİN GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

İzleyiciler hafta içi her gün saat 12.30’da başlayan Kuaförüm Sensin yarışmasını merakla takip ediyor. Bu hafta da geçtiğimiz hafta elenen Berk ve Merve yerine yeni yarışmacılar gelecek. Berk ve Merve yerine gelecek yarışmacılarda merak edilmeye başlandı. Berk ve Merve yerine gelecek yarışmacılar öncesinde izleyiciler merakla, Kuaförüm Sensin günün birincisi kim oldu? 16 Eylül Kuaförüm Sensin puan durumunu merak etmeye başladı. Peki, Kuaförüm Sensin günün birincisi kim oldu? 16 Eylül Kuaförüm Sensin puan durumu nedir?

16 EYLÜL KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU

Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün yarışmacılar yeni gelen yarışmacıları değerlendirmelerinin ardından jüri koltuğunda yer alan Adnan Serter ve Ayşegül Kartal ile birlikte Muammer Ketenci’nin puanlamaları sonrasında haftanın ilk puanları belli olacak.

Yeni haftaya yeni bir yarışmacı ile başlayacak olan yarışmacılar Kuaförüm Sensin’de hafta finalinde verilen büyük ödüle sahip olmak için bugün itibaren yarışma heyecanını sonuna kadar yaşayacak. Yarışmacıların aldıkları puanlar önce gün birincisinin belli olmasını sonra ise gün sonuncusunu ortaya çıkaracak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı