Son zamanlarda yoğun ilgi alan Squid Game dizisinden esinlenerek piyasaya sürülen Squid token, değer kazanırken bir anda sıfırlandı Yatırımcılar siteye erişim sağlayamıyor.

Gözden kaçırmayın

Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi? Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi?

Son zamanlarda adından oldukça söz ettiren herkesin izlediği rekor dizi Squid Game’den esinlenerek piyasaya sürülen Squid Game (SQUID) tokeni, Coinmarketcap'te (CMC) listelendikten sonra hızlı bir yükseliş kaydetti. Hızlı yükselişinin sürdüren kripto para 0.012 seviyelerinde kripto sektörüne adım atarken 1 haftada yüzde 110 bin değer kazanarak yatırımcılarını sevindirdi.

Kripto para vurgununda 'Squid Game' oyunu

Oldukça beklentiler bekledikleri Token için, 29 Ekim itibariyle 2.2 milyar dolar işlem hacmine ulaşarak CMC'de en fazla değer kazananlar arasında yer aldı. Ancak bazı yatırımcılar, sosyal medyada tokenlerini satamadığını yazarak piyasaya damgasını vurdular.
SQUID token dün öğle vakitlerinde 2 bin 856 dolardan işlem görürken 12:40'ı gösterdiğinde aniden bir düşüş sağlayarak 0.0007926 dolara kadar indi. Geliştiricisinin belli olmadığı token, yüzde 99'luk bir düşüş yaşayarak yatırımcısını şoke etti. Token 0.005 dolara çakıldı ve tüm kazancını sildi. Kripto paranın sitesine ise erişim sağlanamıyor. Yatırımcılar ise bu durumdan nasıl çıkacaklarını düşünüyor.