Kripto Para Piyasası Büyük Beklentiye Girdi! Analistlere Göre Bitcoin Tarihi Kar Getirecek

Kripto para piyasalarına olan ilgi son dönemlerde artarken bu piyasanın öncülerinden olan Bitcoin'de çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Uzmanlara göre büyük bir sıçrayış yapması gereken Bitcoin'in dikkatle takip edilmesi öneriliyor. Kripto para piyasasında günlük gelişmeler neler?

Kripto Para Piyasası Büyük Beklentiye Girdi! Analistlere Göre Bitcoin Tarihi Kar Getirecek
21 Nisan 2020 - 10:21

 

Dünyada ekonomik hayata kısa bir süre öncesinde giren ve her geçen gün gördüğü ilgiyi arttıran Kripto paralar üzerine çok sayıda araştırma yapılıyor. Kripto para piyasasının öncüsü olan Bitcoin'de önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Kripto para piyasasının uzmanlarına göre Bitcoin geçtiğimiz Mart ayında 3800 dolara kadar gerilemiş ve Nisan ayında yükseliş grafiği ortaya koymuştu. Bu grafik neticesinde uzmanların tahminlerine göre yükseliş eğilimi devam edecek. Geçmişte yaşanan yükseliş ivmesini yakalamak üzere olan Bitcoin bunu başarırsa yeni bir rallinin startını verecek.

Bitcoin'in üzerine yorumlar yapan analistlere göre BTC bir daha 4.000 dolar altını görmeyecek. Gerçekleşen toparlanma ve piyasalarda oluşan talep eğrisine göre bunun mümkün olması tahmin edilmiyor.

Uzmanların yaptığı bir değerlendirme de Bitcoin fiyatı 2019 Haziran ayında 14.000 dolar seviyesine çıkmadan önceki sinyalleri bugünlerde veriyor olması oldu. Bu tahminler gerçekleştiği takdirde Bitcoin yatırımcıları uzun yıllar unutulmayacak bir kar ile karşı karşıya kalabilirler.

Kripto para piyasasında işlem gören paraların 21 Nisan 2020 Salı günü fiyatları şu şekilde:

Bitcoin (BTC) : 6.885 Dolar

Ethereum (ETH) : 172 Dolar

Ripple (XRP) : 0,18 Dolar

Tether (USDT) : 1 Dolar

Bitcoin Cash (BCH) : 219 Dolar

Bitcoin SV (BSV) : 183 Dolar

Litecoin (LTC) : 40 Dolar

Binance Coin (BNB) : 15,2 Dolar

EOS (EOS) : 2,5 Dolar

Tezos (XTZ) : 2,14 Dolar

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum