Ekonomi

Kredi Notunuz 1000 ve Altındaysa Sizlerde Artık Nakit Kredi Alacaksınız, Bankadan Açıklama Geldi 20.000 TL Ödeme Geliyor

Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalarda özellikle kredi notu düşük olan kişilere ödemeler verilmiyor. Yapılan son kampanyada özellikle kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için 20000 TL kadar nakit ödeme haberi geldi. Başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirilmektedir. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

Ptt ve Aktif Bank tarafından verilecek olan bu kredilere, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 20000 TL ödeme almak istiyorlarsa, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan bu kredi kampanyalarına hemen katılabilir. 20000 tele web kredi kampanyasına katılacak olan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda, işlemlerini, isterlerse cep telefonları üzerinden SMS atarak, isterlerse de PTT şubelerine giderek kullanabilecekleri bir kredi kampanyası bulunmaktadır.

Ptt üzerinden başvuru yaparak, hemen onay alabilirsiniz!

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara aktif Bank aracılığı ile birlikte 20000 TL 36 ay vadeli kredi ödemesi yapılmaktadır. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin banka kredi şartlarına uygun olmaları ile birlikte aynı gün içinde hesaplarına alacakları bu ödemeler ile birlikte krediyi aynı gün içinde tekrar kullanmaları için PTT şubelerine gitmeleri gerekiyor.

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvurunuzu bu bankanın SMS Kredi, servis olan 30 50 numarasıyla birlikte yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj atarak ücretli mesaj atmanız durumunda kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Ptt, yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olursunuz.