Ekonomi

Kredi kartı hesabı olanlara 30.000 TL ödeme verilecek! O Banka açıkladı

Kredi kartı hesabı olanlara 30.000 TL ödeme verilecek! O Banka açıkladı

Akbank üzerinden kredi kartı kullanan vatandaşlara 30000 TL kadar ödeme verileceği haberi geldi. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 30000 TL’ye kadar kredi verileceği açıklandı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere düşük faiz oranlarıyla verilecek olan kredilerde bireysel müşteri olmanız durumunda 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabileceksiniz.

Gelir belgesi olarak kullandırılacak olan bu kredilerde şartları uygun olan vatandaşlar, Akbank üzerinden başvurusunu gerçekleştirebilir. Akbank kredi kartı kullanmak istiyorsanız başvurunuzu yapabilir ve daha sonra kredi kartı aldıktan sonra ödemelerinizi düzenli yaparak bu bankadan istediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz.

Akbank, hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresiyle birlikte bankanın mobil uygulamasına girerek başvuru yapabilir veya kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı 44 25 numarasına göndererek de bu bankadan kredi başvurusunda bulunabilirsin. yapılacak olan başvurular sonrasında 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenecekti onaylanan kredinin nekadar olduğunu görecek ve Akbank Direkt uygulaması üzerinden onaylanan bu krediyi kendi hesabınıza yatıra bileceksiniz.