Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat! Halkbank Borç Yapılandırması Şartlarını Duyurdu!

Türkiye'de vatandaşlar kredi kartı borçlarını nasıl yapılandıracaklarını merak ederlerken Halkbank'tan müşterilere bu konuda büyük bir mejde verildi. Halkbank'a kredi kartı borcu olan müşteriler bu borçlarını kolay bir şekilde yapılandırabilecekler. Halkbank kredi kartı borcu nasıl yapılandırılır? Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma faizi yüzde kaçtır?

Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat! Halkbank Borç Yapılandırması Şartlarını Duyurdu!
18 Ekim 2020 - 17:00


Türkiye'de ekonomik göstergeler nedeniyle vatandaşlar kredi kartı borçlarının geri ödenmesi konusunda ciddi problemler yaşamaya devam ediyorlar. Borçlarını gününde ödeyemeyen vatandaşlar kredi puanlarının etkilenmemesi için bu borçların yapılandırılmasını istiyorlar. Halkbank tarafından kredi kartı bprcu olan müşterilere bu konuda büyük bir müjde verildi.

HALKBANK KREDİ KARTI BORÇ YAPILANDIRMA ŞARTLARI NELERDİR?

Halkbank tarafından kredi kartı borcu yapılandırmasının şartları kamuoyuna açıklandı. Buna göre vatandaşlar yapılandırma imkanlarını 6,7,8,9 ve 12 aylık taksitler halinde yapabilecekler. Yapılandırma işlemleri 150 TL ile 30.000 TL alt ve üst limitler arasında yapılabilecek. Yapılandırma uygulanan kredi kartında yapılandırmanın son taksiti hesap ekstresini yansıtılana kadar ikinci bir yapılandırma başvurusu yapılamayacak.


HALKBANK KREDİ KARTI BORCU YAPILANDIRMA FAİZİ YÜZDE KAÇTIR?

Halkbank'a kredi kartı borcu bulunan müşteriler yapılandırma imkanlarından yararlanarak bu borçlarını kolay bir şekilde geri ödeyebiliyorlar. Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma işleminde müşterilere aylık yüzde 1,25 kredi faizi uygulanıyor. 1.000 TL'lik kredi kartı borcu yapılandırması yapan müşteriler 6 aylık hesaplamada ayda 175 TL, 9 aylık hesaplamada ayda 119 TL ve 12 aylık hesaplamada aylık 91 TL taksit ödüyorlar.


HALKBANK KREDİ KARTI YAPILANDIRMASI NASIL YAPILIR?

Halkbank kredi kartı borcu yapılandırması yapmak isteyen müşteriler bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Bunun için müşteriler Halkbank internet şubesi, Halkbank mobil şube, Telefon bankacılığı ve Halkbank şubeleri üzerinden başvurularını yapabiliyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum