Ekonomi

Kredi Faiz Oranları Düştü! En Uygun Kredi Hangi Bankada? İşte Ekim Ayı Güncel Oranları (İhtiyaç, Taşıt, Konut)

Ekim ayında en uygun kredi veren bankalar gerçekleşen ve beklenti dahilinde olan Merkez Bankası faiz indirim kararları doğrultusunda her geçen gün değişiyor. İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde en uygun kredi faiz oranlarından yararlanarak geri ödeme maliyetlerini düşürmek isteyenlere yönelik kamu bankalarının ve özel bankaların faiz oranlarını düşürme yarışı Ekim ayında da devam ediyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ile birlikte TEB, Akbank, İş Bankası, Garanti BBVA, ING, QNB Finansbank, Denizbank, Şekerbank ve Yapı Kredi Bankası güncel ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranlarını değerlendirerek ihtiyacınıza yönelik en uygun kredi hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları Nedir?

Ziraat Bankası’nın kredi faiz oranları tüketici, taşıt ve konut kredisi ürünleri için düşük faiz beklentilerini karşılamaktadır. En uygun güncel kredi faizleri sunan bankanın bireysel kredi faiz oranları aşağıda sıralanmaktadır:

– Ziraat Bankası Tüketici Kredisi: %1,25
– Ziraat Bankası Taşıt Kredisi: %1,25
– Ziraat Bankası Konut Kredisi: %0,99

Halkbank Kredi Faiz Oranları Nedir?

Halkbank’ın kredi faiz oranları müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Halk Bankası’nın müşterilerine en uygun kredi fırsatları sunan bankalar arasında yer verilen bireysel kredi faiz oranları aşağıda gösterilmektedir:

– Halkbank İhtiyaç Kredisi: %1,35 (Emekliler ve maaş müşterileri için %1,25)
– Halkbank Taşıt Kredisi: %1,25
– Halkbank Konut Kredisi: %0,99

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları Nedir?

Vakıfbank’ın kredi faiz oranları başvuru sahibinin banka müşterisi olmasına göre farklılık gösterebilir. En uygun kredi faizleri 2019 ile müşterilerine finansman sağlayan Vakıfbank’ın güncel kredi faizleri şu şekildedir:

– Vakıfbank İhtiyaç Kredisi: %1,35 (Maaş müşterileri için %1,25)
– Vakıfbank Taşıt Kredisi: %1,25
– Vakıfbank Konut Kredisi: %0,99

TEB Kredi Faiz Oranları Nedir?

TEB’nın kredi faiz oranları her geçen gün geri çekilerek bankayı kamu bankaları ile yarışır hale getirmiştir. Özel bankalar arasında en uygun faiz oranları TEB tarafından sunulurken bankanın güncel faiz oran listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

– TEB İhtiyaç Kredisi: %1,25
– TEB Taşıt Kredisi: %1,25
– TEB Konut Kredisi: %1,22

Akbank Kredi Faiz Oranları Nedir?

Akbank’ın kredi faiz oranları başta taşıt ve konut kredisinde olmak üzere müşterilerine hesaplı kredi ürünlerinden yararlanma fırsatı sunar. En uygun kredi alınabilecek bankalar arasında yer alan Akbank’ın güncel faiz oranları listesi aşağıda paylaşılmaktadır:

– Akbank İhtiyaç Kredisi: %1,71
– Akbank Taşıt Kredisi: %1,17
– Akbank Konut Kredisi: %1,17

İş Bankası Kredi Faiz Oranları Nedir?

İş Bankası’nın kredi faiz oranları kamu bankalarını yakından takip etmektedir. İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde banka faiz oranları 2019 listesi aşağıda sizlerle paylaşılmıştır:

– İş Bankası İhtiyaç Kredisi: %1,55
– İş Bankası Taşıt Kredisi: %1,39
– İş Bankası Konut Kredisi: %1,17

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları Nedir?

Garanti Bankası’nın kredi faiz oranları bireysel müşterilerine avantajlı şartlarda kredi kullanma şansı tanımaktadır. Garanti Bankası kredi hesaplama işlemi için kullanmanız gereken güncel faiz oranları listesi şu şekildedir:

– Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi: %1,76
– Garanti Bankası Taşıt Kredisi: %1,44
– Garanti Bankası Konut Kredisi: %1,20

ING Bank Kredi Faiz Oranları Nedir?

ING Bank’ın kredi faiz oranları banka müşterisi olma şartına göre değişkenlik gösterir. En uygun kredi imkanı tanıyan ING Bank’ın güncel faiz oranlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

– ING Bank İhtiyaç Kredisi: %1,19
– ING Bank Taşıt Kredisi: %1,39
– ING Bank Konut Kredisi: %1,17

QNB Finansbank Kredi Faiz Oranları Nedir?

QNB Finansbank’ın kredi faiz oranları meydana gelen faiz indirimleri ile birlikte düşürülerek uygun hale getirilmiştir. Bankanın en uygun kredi oranları 2019 listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

– QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi: %1,25
– QNB Finansbank Taşıt Kredisi: %1,45
– QNB Finansbank Konut Kredisi:  %1,45

Denizbank Kredi Faiz Oranları Nedir?

Denizbank’ın kredi faiz oranları ekonomik koşullara göre güncellenerek Ekim ayında bankanın düşük faizli kredi veren bankalar arasında yer almasını sağlamıştır. Yılın en uygun kredi Denizbank oranları aşağıda gösterilmektedir:

– Denizbank İhtiyaç Kredisi: %1,69
– Denizbank Taşıt Kredisi: %1,51 
– Denizbank Konut Kredisi: %1,99

Şekerbank Kredi Faiz Oranları Nedir?

Şekerbank’ın kredi faiz oranları uygun kredi kullanmak isteyen herkesin beklentilerini karşılamaktadır. En uygun kredi çekme talebiniz için Şekerbank’ı tercih ettiğinizde karşılaşacağınız faiz oranları aşağıda paylaşılmıştır:

– Şekerbank İhtiyaç Kredisi: %1,54 (Emekli banka müşterileri %1,44)
– Şekerbank Taşıt Kredisi: %1,42
– Şekerbank Konut Kredisi: %1,39

Yapı Kredi Bankası Kredi Faiz Oranları Nedir?

Yapı Kredi Bankası’nın kredi faiz oranları özellikle ihtiyaç kredisinde bankanın kredi için ilk tercih edilen özel bankalar arasında yer almasına yardımcı olmaktadır. En uygun kredi talebi için Yapı Kredi Bankası’na müracaat ettiğinizde aşağıda sıralanan faiz oranları ile kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz:

– Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi: %1,70
– Yapı Kredi Taşıt Kredisi: %1,39
– Yapı Kredi Konut Kredisi: %1,17

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı