Fiyatlardaki artış, tüketicilerin nakit para ihtiyacını giderek artırıyor. Bu nedenle son günlerde ihtiyaç kredisi kullanımı oldukça fazla. Eğer siz de kredi çekmek istiyorsanız detaylar haberimizde.

Nakit para ihtiyacını karşılamak isteyen tüketiciler, düşük faizli bankaları ve ideal ödeme koşullarına sahip kampanyaları takip ediyor. Bankaların da tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni bir kampanya hazırladıkları görülüyor. 2021 yılında kredi çekenler, ödemelerini 2022 yılında yapacak. İşte o imkânı sunan bankalar ve faiz oranları...

Yapı Kredi

yapı-kredi-3-ay Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmelidir. Yapı Kredi yüzde 1.75'ten başlayan faiz oranıyla kredi imkânı sağlıyor.  Kampanya ile ilgili ayrıntılara https://www.yapikredi.com.tr/kredi/ihtiyac-kredisi/3-ay-ertelemeli-ihtiyac-kredisi adresinden ulaşabilirsiniz.

Akbank

akbank-kredi-3-ay

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Akbank.com'dan, Akbank Telefon Şubesi'ni arayarak veya Akbank Mobil ve İnternet'e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanabilir ve kampayadan yararlanılabilir. Dileyen müşteriler şubelerden de başvuru yapabilmektedir.  Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar. Akbank'ın sunduğu faiz oranı ise: en düşük yüzde 1.53. Kampanya detayları için https://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi-kampanya adresine bakabilirsiniz.

QNB Finansbak

qnb-finansbank-3-ay-erteleme

QNB Finansbank’ta hesabınız varsa internet bankacılığını kullanara, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi olmayanlar , 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattını arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvusu dakikalar içerisinde KrediGO uygulaması aracılığıyla da yapılabiliyor. QNB Finansbank ise yüzde 1.39 ile en düşük faiz oranını sağlayan banka durumunda. Detaylar için: https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi?ref=aba#kredi_basvuru