İngiliz Kraliyet Ailesi'ne gelin gittikten sonra eşi Prens Harry ile saraydan ayrılan ve ABD'ye yerleşen olaylı gelin Meghan Markle, bağış adı altında 25 dolarlık Starbucks çeki dağıttı.

İngiltere tahtının veliahtlarından Prens Harry ile evlenen ve kısa bir süre sonra Kraliyet Ailesi'nden ayrılarak eşi ve oğluyla ABD'ye yerleşen Meghan Markle, hemen her gün yeni bir haberle sürekli İngiliz basınında yer alıyor. İstenmeyen gelin ve olaylı gelini olarakta bilinen Markle'ın son yaptığı bir bağış ise büyük tepkilere neden oldu.

Meghan Markle

Ücretli aile ve sağlık izinleri kapsamında düzenlenen bir kampanyaya destek olmak isteyen Sussex Düşesi, fazla mesai yapan çalışanlara 25 dolar tutarında Starbucks çeki dağıttı. Bağışı yaptıktan sonra bir açıklama yapan Meghan Markle, ABD'li politikacılara da bunun 'ulusal bir hak' yapmaları için de çağrıda bulundu.

Meghan Markle-1

Gözden kaçırmayın

Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar! Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar!

SOSYAL MEDYA BÜYÜK TEPKİ GÖRDÜ!

Sussex Düşesi Meghan Markle'ın "yardım" adıyla verdiği 25 dolarlık bağış sosyal medyada alay konusu olurken bazı kullanıcılar da düşesin yaptığı bu küçük nezaketin büyük farklar yaratabileceğini de söylediler ve Markle'a destek oldular.

Meghan Markle-2

Fakat, çoğu kullanıcı Markle'ın bir zavallı olduğunu düşündü ve dikkat çekmek için böyle eylem gerçekleştirdiğini yazdı.