Gülseren Budayıcıoğlu romanı Kral Kaybederse olarak dizi olarak uyarlanmaya hazırlanıyordu. Kral Kaybederse başrolü Kıvanç Tatlıtuğ'un oldu!

Geçtiğimiz sene ekranlarda Gülseren Budayıcıoğlu furyası yer almış ve roman uyarlamaları reyting rekorlerı kırmıştı.

Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, İstanbullu Gelin gibi prikolojik romanların yazarı Gülseren Budayıcıoğlu yeni bir eseri daha ekranlara uyarlanmayı bekleniyor. 

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Gülseren Budayıcıoğlu'nun merakla beklenen Kral Kaybederse adlı romanın dizi uyarlaması için çalışamlar başladı.

Bugüne kadar Kral Kaybederse dizisinin oyuncu kadrosu merakla tahmin edilmeye çalışılmıştı. Kral Kaybederse dizisnin merakla beklene başrolü de belli oldu. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ diziyle anlaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ dizide çok yakışıklı, sert, bencil, kendini beğenmiş bir karakteri canlandıracak. Dizinin bugüne kadar pek tutan işlere imza atmayan Star TV'de yayınlanacak olması biraz düşündürücü. Daha önce de Kıvanç Tatlıtuğ, Kurt Seyit ve Şura dizisiyle Star Tv'de ekranlara gelmiş ve dizi tutmamıştı.

Peki Kral Kaybederse Konusu Ne?

Kenan oldukça narsist tüm kadınların aşık olduğu egosu tavan bir kişidir. Ancak bir anda o yıkılmaz egosu yıkılıyor ve kendini psikologda buluyor.