Gündem

KPSS Şartsız 626 Büro memuru personel alım ilanı yayınlandı!

Ülke genelinde her yıl olduğu gibi bu yılda istihdamı arttırmak için çeşitli adımlar atılıyor. İstihdamın arttırılmasında özel sektör elinden gelen gayreti gösterirken işsiz gençler ve çalışmayan işsizler iş beğenmedikleri için iş sahibi olamıyor.

KPSS ŞARTI OLMADAN 626 BÜRO MEMURU ALINACAK

Vatandaşları özel sektör ve kamu ile buluşturan İŞKUR yayınladığı iş ilanlarıyla işsizlerin iş bulmasını sağlıyor. İşsizlerin iş bulması için yayınlanan iş ilanlarına göre ülke genelinde KPSS şartı olmadan 626 büro memuru personel alım ilanı olduğu görüldü.

İŞKUR İLANLARI İLE BÜRO MEMURU ARANIYOR

Evrak takibi, evrak dağıtımı, telefonları karşılama işlerini yapabilecek, ofis içeresinde fotokopi işlerine yardımcı olacak takım arkadaşları arayan firmalar İŞKUR’a verdikleri ilanlara başvuru yapılması bekleniyor. Başvurular firmalar tarafından değerlendirildikten sonra geri dönüş yapılacak. Uygun olan adaylar gerekli belgeleri teslim ettikleri takdirde iş sahibi olmuş olacaklar.

İŞKUR RESMİ İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANIYOR

Büro memuru olmak isteyenlerin yanı sıra yetiştirilmek üzere, en az lise mezunu, operaysan- dokümantasyon elemanları da aranmaktadır. İş sahibi olmak isteyenler için önemli iş fırsatlarının tamamı İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır.

İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı