Kamu Haberleri

KPSS şartı olmadan İŞKUR hastanelere 700 personel alımı yapıyor! Başvuru için en az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara bir yenisi daha eklendi. Hastanelere toplamda 700 personel alacak olan İŞKUR farklı kadrolarda en az ilkokul olma şartı arıyor. Tüm detaylar haberimizde.

İŞKUR, personel istihdamının artırılmasına yönelik yeni ilanlar yayınlamaya başladı. Resmi web sitesi üzerinden ilanların yayınlanmasından sonra iş arayanlar da hangi şehirlere alımların yapılacağını merak ediyor. 

İŞKUR Hastane Personeli Alım İlanları 

İŞKUR’un yayınladığı 700 hastane personeli ilanında KPSS şartı aranmıyor. Ayrıca mezuniyet durumunun en az ilkokul olması yeterli. Açık iş ilanlarına ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaptıktan sonra giriş bilgileriniz sisteme eklemeniz gerekiyor. Daha sonra aradığınız meslek ve pozisyonla ilgili arama butonuna yazacağınız nitelik ya da beceriden sonra tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR resmi web sitesine giriş yaparken ‘iş arayan’ kısmında tarafınıza iletilecek bilgileri doldurmanız yeterlidir. İŞKUR başvurusu yapmak için İŞKUR’a kayıtlı olmanız da gerekiyor. 

İŞKUR TÜM İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

  

  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı