KPSS Ön Lisans Sınav Yerleri Açıklandı! 2020 KPSS Ön Lisans Sınav Giriş Belgesi Sorgulama Linki!

25 Ekim 2020'de yapılacak olan KPSS Ön Lisan için sınav giriş yerleri ÖSYM tarafından açıklandı.  12 Ağustos ile 2 Eylül tarihleri arasında başvuruları yapılan KPSS Ön Lisans sınav yerlerine dair adaylar bir süredir bekliyorlardı. KPSS Ön Lisans sınav giriş belgesi nasıl alırnır? KPSS Ön lisans sınav giriş belgesi sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte 2020 KPSS Ön Lisans sınav yerleri sorgulama linki...

KPSS Ön Lisans Sınav Yerleri Açıklandı! 2020 KPSS Ön Lisans Sınav Giriş Belgesi Sorgulama Linki!
14 Ekim 2020 - 15:57 - Güncelleme: 14 Ekim 2020 - 16:05

ÖSYM tarafından KPSS Ön Lisans sınavı ile alakalı olarak bir son dakika açıklaması yapıldı. Adayların 25 Ekim'de girecekleri KPSS Ön Lisans için sınav giriş yerleri belli oldu. ÖSYM tarafından yapılan bilgilendirmeye göre KPSS Ön Lisans sınav giriş belgesi tüm adaylar için erişime açıldı.

KPSS ÖN LİSANS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA LİNKİ!

KPSS Ön Lisans sınavına girecek olan adaylar sınav giriş belgelerini nasıl elde edebileceklerini merak ediyorlar. 25 Ekim'de yapılacak olan KPSS Ön Lisans için sınav giriş belgeleri adayların erişimine açıldı. Sınava girecek olan adaylar ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden sınav giriş belgesi sorgulaması yapabilecekler. Bunun için adayların https://ais.osym.gov.tr internet sitesine kullanıcı adları ve şifreleri ile giriş yaparak sorgulama işlemi gerçekleştirmeleri gerekiyor.ÖSYM KPSS ÖN LİSANS SINAV YERLERİ AÇIKLAMASI!

ÖSYM tarafından 2020 KPSS Ön Lisans sınav yerleri ile alakalı olarak resmi bir açıklama yaptı. ÖSYM'nin açıklamasında, “25 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan 2020 – Kamu Personeli Seçme Sınavı Ön Lisan (2020-KPSS Ön Lisans) sınavına girecek olan adayların sınava girecekleri binalar ve salonların atam işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar sınava girecekleri yerleri gösteren Sınava Giriş Belgesine resmi internet sitemiz aracılığı ile ulaşabilecekler.” denildi.ÖSYM'DEN SON DAKİKA UYARISI!ÖSYM tarafından 2020 KPSS Ön Lisans sınavı ile alakalı olarak bir de uyarı yapıldı. 25 EkiM'de gerçekleşecek olan KPSS Ön Lisans sınavında girecek adaylar saat 10:00'dan sonra sınavların yapılacağı binalara alınmayacaklar. KKTC'de ise yaz saati uygulamasının sona erecek olması nedeniyle Lefkoşa'da sınava girecek olan adaylar saat 09:0='dan sonra sınavların yapılacağı binalara alınmayacaklar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum