Geçtiğimiz günlerde sağlık durumu ile ilgili sevenlerinden dua isteyen Hakan Ural, apar topar hastaneye kaldırıldı. Korona olduğu anlaşılan ünlü sunucu için sağlık durumuyla ilgili açıklama ise sunuculuğunu yaptığı programdan geldi.

'Neler Oluyor Hayatta' isimli programın sunucusu Hakan Ural, geçtiğimiz günlerde sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapmış ve sevenlerinden dualar istemişti. Hakan Ural'ın sağlık durumunu merak edenler 'Hakan Ural öldü mü? Hakan Ural neden Neler Oluyor Hayatta programında değil?' sorularına yanıt aramaya başladı.

hakan ural-2

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Bir süredir evde tedavi gören sunucu Hakan Ural'ın durumunun ağırlaştığı ve apar topar hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Sunucunun sağlık durumuna ilişkin bir açıklama yapan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının yapımcıları, açıklamasında Hakan Ural'ın, sağlık sorunları nedeniyle bir süre programda olmayacağı ve grip belirtileriyle başlayan süreç sonrasında PCR testleri pozitif olarak çıkması sonrası Ural’ın Covid-19 tedavisinin şu an için tedbir amaçlı hastanede devam ettiği bilgileri yer aldı.

Hakan Ural'ın yaklaşık 2 haftadır programda olmadığı belirtilirken hastalığı nedeniyle geçen hafta sosyal medya hesabından açıklama yapan Ural, bir süre ekranlardan uzak olmak zorunda kalacağını söylemişti.