Ekranları sevilen yüzü Hakan Ural geçtiğimiz günlerde koronavirüs hastalığı sebebiyle hastane yatırılmıştı. Gelen bilgilere göre Hakan Ural koronavirüs tedavisi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Ekranların sevilen yüzü Hakan Ural'a geçtiğimiz günlerde yapılan koronavirüs testi pozitif çıkmış ve Ural tedavi edilmeye başlanmıştı. Bir sonra durumu ağırlaşan Ural tedavisinin devamı için hastaneye yatırılmıştı.

Tedavi gördüğü esnada, sosyal medya üzerinden sevenlerini devamlı bilgilendiren ve dua isteyen Hakan Ural'dan sevindiren haber nihayet geldi. Tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edilen Hakan Ural, güzel haberi sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu:

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

"Arkadaşlar an itibariyle ile hastaneden evime taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün evde istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. İyi dileklerde bulunan ,bulunmayan herkese çok teşekkürler." ifalerini kullandı. 

Öte yandan Hakan Ural'ın koronavirüse yakalandığı haberi, Ural'ın birlikte program yaptığı Nur Tuğba Namlı duyurmuştu.