Koronavirüs Tedavisi Gören Abdürrahim Albayrak'ı Hasta Yatağında Dolandırdılar!

Bir süre önce koronavirüse yakalanan ve tedavi altına alındıktan sonra sağlığına kavuşan Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, hasta yatağında dolandırıldığını anlattı.

Koronavirüs Tedavisi Gören Abdürrahim Albayrak'ı Hasta Yatağında Dolandırdılar!
19 Nisan 2020 - 22:01

 

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs teşhisi koyulması üzerine zor bir tedavi süreci atlatan Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, sağlığına tamamen kavuştu. Karantina süresini de tamamlayan Albayrak günlük yaşamına geri döndü.

Hastalığı sırasında yaşadıklarının çok ağır olduğunu söyleyen Abdürrahim Albayrak, herkesin sağlığına kavuşmasını dilediğini belirtirken başından geçen bir dolandırıcılık olayını da kamuoyuna açıkladı.

Koronavirüs tedavisi gördüğü sıra kendisine bir telefon geldiğini söyleyen Abdürrahim Albayrak, “Bahçelievler Belediye Başkanı benim çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Koronavirüs tedavisi olurken bir telefon geldi. Telefondaki şahıs Bahçelievler Belediye Başkanı'nın benimle görüşeceğini söyledi. Bana telefonda yurtlardaki öğrencilere yardım topladıklarını ve bana da bir miktar yazdıklarını söylediler. Bende tamam hemen muhasebe servisine haber veriyorum dedim. Arkadaşları aradım ve belirtilen miktarı verilen hesaba aktarmalarını söyledim. Parayı gönderdikten sonra asistanım yanıma geldi ve fatura bilgilerini göndermek istediğini ama verdiğim telefona kimsenin bakmadığını söyledi. Bunun üzerine bir aksilik olmasın diye Bahçelievler Belediye Başkanı'nı aradım. Parayı alıp almadıklarını kendisine sordum. Bana yok ağabey ne parası, senden para  mı istedik dedi. O an dolandırıldığımı anladım. Hasta yatağımda duygusal anımda yakaladılar beni.” dedi.

Galatasaray ikinci başkanı Abdürrahim Albayrak, başından geçen dolandırıcılık olayının ardından konuyu İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bildirdiğini ve soruşturma başlatıldığını da söyledi.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum