Medya

Koronavirüs Salgını Reyting Dengelerini Değiştirdi! Salgın En Çok Survivor’ı Etkiledi! İnsanlar En Çok Ne İzliyor?

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve heyecanıyla izleyiciyi ekranlara kilitleyen Survivor, bu yıl koronavirüs salgınından etkilendi. Ekrandaki pek çok yapım salgın nedeniyle ekranlara ara vermek zorunda kaldı. Setlerin kalabalık olması, dizi çekimleri için bir tehlike oluşturduğu için iptal edildi. Diziler bu süreç içerisinde  sezon finalini erken yapmak zorunda kaldılar.

Salgın öncesinde Dominik Cumhuriyeti’nde başlayan Survivor yarışması, Acun Ilıcalı’nın sunumuyla gönüllüler ve ünlüler olmak üzere iki tarafta da devam ediyor. Ekranlarda yeni dizilerin yayınlanmaması ve bu salgın dönemi en çok Survivor yarışmasını etkiledi. Olumlu şekilde değişen reytinglerde gözle görülür bir artış yaşandığı belirlendi.

Survivor Yüksek Olan Reytinglerini Artırdı!

Televizyon ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan Survivor yarışması her daim reytinglerde ön plana çıkmaya devam ediyor. Her yıl reytinglerde birinci olan  yarışmanın yine reyting yarışını kaybetmediği görüldü. Bu süreç içerisinde reytinglerini artırmaya devam eden Survivor bir rekora daha imza attı. Son dönemlerin en fazla izlenen programı oldu. Ancak reyting liderliği Survivor yarışması için yeni bir durum değil. Bu süreç içerisinde önemli bir kitlesinin olduğu bilinirken, yarışma her akşam izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı