Koronavirüs Aşısı Hakkında Kötü Haberler Gelmeye Devam Ediyor! Johnson & Johnson Şirketi Aşı Çalışmalarına Son Verdi!

Tüm dünya koronavirüs aşısının bulunmasını büyük bir heyecanla beklerken İngiltere'den bu konuda kötü bir haber geldi. Johnson & Johnson şirketi daha önce koronavirüs aşısının klinik deneylerinin son aşamasına gelindiğini duyurmuştu. Şirket yeni bir açıklama daha yaparak aşı çalışmalarının durdurulduğunu ilan etti.

Koronavirüs Aşısı Hakkında Kötü Haberler Gelmeye Devam Ediyor! Johnson & Johnson Şirketi Aşı Çalışmalarına Son Verdi!
13 Ekim 2020 - 21:00

2020 yılında tüm dünyayı büyük bir kaosa sürükleyen koronavirüseçare olması beklenen Covid-19 aşısının bir an önce bulunması için büyük bir bekleyiş devam ediyor. Dünyada çok sayıda ülkede yine çok sayıda şirket tarafından Covid-19 aşısının bulunması için çalışma yapılıyor. Şu ana kadar tam olarak ölümcül salgına karşı geliştirilen bir aşı bulunamadı.

KORONAVİRÜS AŞISI HAKKINDA KÖTÜ HABER!

Aşı çalışmalarının etkin olduğu ülkelerden olan İngiltere'den bugün kötü bir haber geldi. Covid-19 aşısının bulunması için Oxford Üniversitesi ve AstraZeneca şirketi tarafından ortaklaşa yapılan çalışmanın sona erdiği bildirilmişti. Şimdi ise bir aşı çalışmasının daha sona erdirildiği duyuruldu.BİR AŞI ÇALIŞMASI DAHA SONLANDIRILDI

Geçtiğimiz günlerde Johnson & Johnson şirketi tarafından koronavirüs aşısının klinik deneylerinin son aşamasına geçildiği duyurulmuştu. Bu duyurunun ardından herkes güzel bir haber beklerken Johnson & Johnson şirketi de aşı çalışmalarına son verildiğini ilan etti.

BİR DENEKTE YAN ETKİ GÖRÜLDÜ

Johnson & Johnson şirketi tarafından yapılan son açıklama büyük bir şok etkisi yaratırken aşı çalışmalarının neden sonlandırıldığı da merak konusu oldu. Bu merak ise çok uzun sürmedi. Şirket bir açıklama daha yaparak koronavirüs aşısının denemeleri sırasında bir denekte açıklanamayan bir hastalık meydana geldi. Bu nedenle koronavirüs aşı çalışması tamamen sonlandırıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum