Konya'da Öğretmen Anne Ve Baba Canlı Ders Verirken 20 Aylık Bebek 7. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti

Konya'nın Çumra ilçesinde çok talihsiz bir olay gerçekleşti. Anne ve babası öğretmen olan 20 aylık bebek balkondan düşerek hayatını kaybetti. Olayın gerçekleştiği sırada öğretmen anne ve babanın canlı ders verdikleri bildirildi.

Konya'da Öğretmen Anne Ve Baba Canlı Ders Verirken 20 Aylık Bebek 7. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti
24 Eylül 2020 - 18:16

Günün en talihsiz haberi Konya'nın Çumra ilçesinden geldi. Öğretmen anne ve babanın 20 aylık bebekleri evlerinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti.

7. KATTAN DÜŞEN BEBEK HAYATINI KAYBETTİ

Çumra ilçesinde öğretmenlik yapan anne ve baba canlı ders verecekleri için 20 aylık bebekleri Kumsal Bayram'ı üst kat komşularına bakmaları için bıraktılar. Bu sırda evlerine dönen anne ve baba canlı yayın ile öğrencilerine ders vermeye başladılar. Bu sırada minik Kumsal Bayram 7. katta bulunan komşularının evinin balkonundan düştü.

EBA üzerinden ders verirken kızlarının ölümü gerçekleşen öğretmen çift olayı duyar duymaz sağlık ekiplerine haber verdiler. Ancak ambulans olay yerine gelene kadar Kumsal Bayram hayata veda etti.

GÖZYAŞLARI İÇERİSİNDE DEFNEDİLDİ!

Kumsal Bayram için bugün Konya'nın Çumra ilçesinde cenaze töreni düzenlendi. Kent merkezinde bulunan Hacıveyis Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından minik bebek Üçler Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Cenaze töreninde anne ve babanın ayakta güçlükle durduğu görülürken yakınları talihsiz anne ve babayı teselli etmeye çalıştılar.

Öte yandan öğretmen çiftin bakmaları için çocuklarını bıraktıkları komşuları da yürütülen soruşturma gereği emniyet kuvvetlerince gözaltına alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum