Ekonomi

Konut sahibi olmak isteyenler için tam zamanı! Bir banka daha konut kredisi faiz indirimi yaptı!

Konut sahibi olmak isteyenler için özel bankalar arasında faiz indirimi yarışı tüm hızıyla sürüyor. Bir banka daha konut kredisi faiz indirimi yapma kararı aldı.

Konut sahibi olmak isteyenler için özel bankalar konut kredilerinde faiz indirimi yarışına girdi. Her geçen gün özel bankalardan biri konut kredilerinde indirim yapıyor. Son olarak konut kredisinde indirim yapan banka Türk Ekonomi Bankası (TEB) oldu.

VATANDAŞLAR FAİZ İNDİRİMLERİNİ ARAŞTIRIYOR

Vatandaşların konut kredisi çekmesi için birbirleriyle yarışan bankalar arasında konut kredisi faiz indirimi yarışının hızlanması vatandaşların yüzünü güldürüyor. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar merakla bankaların konut kredisi faiz indirimlerini araştırıyor.

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI 1.20’YE DÜŞTÜ

Son olarak bugün Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından gerçekleştirilen konut kredisi faiz indirimi ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından verilen konut kredisi faizi yüzde 1,20’ye düştü. Türk Ekonomi Bankası (TEB) bu kredi çekecek olanlar için dosya masrafı da almıyor. Bu faiz indirimi ile Türk Ekonomi Bankası (TEB), uygun fiyatlamayla kredi veren bankalardan biri oldu.

TEB’DEN KONUT KREDİSİ FIRSATI!

Yeni konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler için Türk Ekonomi Bankası (TEB), dosya masrafı ve kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 1,20 faiz oranlı konut kredisi imkanı veriyor.

TUMHABER.COM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı